به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از  فارس از قزوین ، رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز در نخستین جلسه شورای اداری در سال ۹۸ که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، با اشاره به شعار سال مبنی بر رونق تولید اظهار کرد: در سال گذشته با ورود به مباحث تولید توانستیم نسبت به سایر شهرستان‌های استان سال خوبی را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: علی‌رغم تمامی محدودیت‌های موجود با توکل و لطف خدا و همچنین تلاش همه مدیران و کمیسیون کارگری سال گذشته تنها سالی بود نسبت به شناخت  ۸ تا ۱۰ ساله‌ای که نسبت به اینجا دارم هیچ موردی از تجمع کارگری نداشته و هیچ نوع حقوق معوقه جاری نیز نداشتیم.

فرماندار البرز با اشاره به اینکه در برخی مواقع صحبت‌های ما موجب برداشت اشتباه می شود خاطرنشان کرد: باید بسیار هوشیار باشیم که با عنوان برخی از مسائل خوراک برای رسانه‌های معاند و غرض‌ورز تهیه نکنیم.

وی ادامه داد: در ایام نوروز شاهد آن بودیم که یک اشتباه موجب شد تا ۲۴ ساعت زیرنویس یکی از شبکه هایی باشیم که اعلام کرده بود شرکت متالوژی پودر حقوق معوقه داشته در حالی که این شرکت حقوق و مزایا را پرداخته و هم چنین بن‌هایی را نیز داده است.

گروسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سیل اخیر اعلام کرد: در سیلی که اتفاق افتاد متاسفانه برخی با اهداف ناجوانمردانه پیش رفتند و این افراد صرفا دولت نمیشناسند بلکه نظام را هدف گرفته‌اند.

وی اضافه کرد: همه ی ما را که دور میز نشستیم یکی حساب می‌کنند و با یک چوب می‌زنند که البته این امر باعث وحدت ما می‌شود چرا که همه ما برای تعالی جمهوری اسلامی تلاش می کنیم.

گروسی تأکید کرد: حرکتی هفته گذشته مبنی بر تروریستی خواندن سپاه اتفاق افتاد که این امر موجب شد تا وفاق و همدلی بیشتری بین  ما ایجاد شود چرا که امروز هرچه داریم از آن ها است.

فرماندار البرز اعلام کرد: ما خود را از سپاه می دانیم و امیدواریم که دوستان خدوم‌ سپاه نیز ما را در کنار خود بدانند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه سیل یک نعمت است و حادثه ی طبیعی بلا نیست بلکه عدم‌مدیریت و بی‌تدبیری بلا می سازد یادآور شد: بحث سیل باعث ایجاد یک وفاق ملی شد و از تمام کسانی که در این راستا یاری‌رسان بودند تشکر میکنم.

وی اضافه کرد: ما با یک بیل مکانیکی و کامیون نمی‌توانستیم در برابر سیل مقاومت کنیم بلکه این کمک و همکاری تمامی دستگاه‌ها و یاری خداوند بود که سبب شد تا ما بتوانیم در برابر این سیل مقاومت کنیم.

گروسی یاد آور شد: به هیچ عنوان امکان تخلیه ی الوند در زمان سیل نیاز نبود و ضرورتی نداشت.

وی تصریح کرد: ما باید در جلسات خود داد بزنیم نه در برابر مردم باید جلوی مردم از هم دفاع کنیم.

گروسی با اشاره به اینکه من نماینده  دولت هستم و وظیفه ام خدمات رسانی به مردم است گفت: حق الجلسات، حقوق و پاداش را من می گیرم بنابراین من باید به فکر مردم باشم.

وی تصریح کرد: در زمان بحران باید یک نفر صحبت کند و بقیه اجرا کنند در این راستا از زحمات سرپرست شهرداری جهت همکاری هم جانبه تقدیر و تشکر می کنم.

وی اضافه کرد: اگر همکاری و تعامل وجود نداشت قطعا به مشکل بر میخوردیم اما همدلی ما باعث شد مشکل چندانی شاهد نباشیم.

فرماندار البرز با بیان اینکه سیل اخیر در برخی از استان موجب به وجود آمدن مشکلات فراوانی شده است گفت: باید منطق خود را به کار گیریم  از این رو من می توانم‌مشکلات را حل کنم‌پس تمرکز بیشتر باید روی مناطقی باشد که بیشتر درگیر هستند چرا که در این شرایط برخی به دنبال بازی با آبروی نظام هستند.

وی تأکید کرد: در سال ۹۴ که میزان بارش بسیار کمتر از امسال بود بارندگی موجب شد تا در شریفیه آب به خانه‌های مردم ورود پیدا کند که خوشبختانه با مدیریتی که صورت گرفت امسال این اتفاق نیفتاد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اعلام‌کرد: در خصوص بحث تولید، جلسات را جدی‌تر پیش خواهیم برد چرا که مشکل تولیدات ما صرفا تحریم و مواد اولیه نیست.

فرماندار البرز در پایان گفت: از تمامی کسانی که با همدلی و همکاری توانستند در سیل مدیریت کنند تشکر می کنم و خواستار آن هستم که در شرایط ویژه به صورت ویژه مدیریت کنید.

انتهای پیام/