به گزارش پایگاه خبری ربیع، صنعتگران گُداز کوبان سپاهان، موفق به ساخت میل لنگ تراکتور شدند. که سالیانه از خروج یک و نیم میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری شد.

به همین مناسبت، همایش تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان با حضور تامین کنندگان این مجموعه عظیم صنعتی و مسئولین این شرکت در تالارآهن برگزار شد .
مهندس حسین محمدی ، مدیر عامل شرکت نیکو تراش و رئیس هیئت مدیره گدازکوبان سپاهان از دیگر سخنرانان همایش شرکت های تجاری ذوب آهن اصفهان بود .

وی ضمن قدردانی از مدیریت ذوب آهن اصفهان که فرصتی فراهم نموده تا تامین کنندگان این شرکت ، تبادل نظر نموده و در رفع مشکلات موجود و تامین خواسته های مشترک بکوشند یادآور شد: شرکت نیکو تراش از سال ۱۳۶۷به مدت بیش از ۳۰ سال است که با ذوب آهن اصفهان همکاری داشته و در این سال ها قطعات مختلف مورد نیاز این شرکت از جمله بخش آگلومراسیون را ساخته و تحویل داده است.

وی با اشاره به مناسبات مشترک سازندگان قطعات فنی و صنعتی با صنایع بزرگ افزود: ما سازندگان ، خود را شریک تجاری صنعت نمی دانیم بلکه خود را بازوی صنعت دانسته و اعتقاد داریم که هر چه شرکت های صنعتی قوی تر باشند ما هم قوی تر بوده و در کار ساخت و تولید قطعات مورد نیاز صنعت قوی تر و با تجربه تر خواهیم بود .

مهندس محمدی با اشاره به مشکلات اقتصادی سازندگان در سال های اخیر یادآور شدکه این مشکلات سازندگان را از دور خارج کرده و کسانی که باقی مانده اند ، عاشقان صنعت هستند . لذا لازم است که صنایع بزرگ به آنها اعتماد کرده و همراه با درخواست و سفارش ساخت قطعات هزینه های مالی آن را نیزهمان موقع تامین و پرداخت نمایند .

وی افزود : ما تقویت و پیشرفت صنایع را در پیشرفت و توسعه خود می دانیم و بدون شک تقویت تولید و رونق اشتغال همراه آن ، رشد سازندگان قطعات را نیز به همراه خواهد داشت.
وی در پایان خواستار تبادل تجربیات سازندگان و بخش های کنترل کیفی صنایع با همدیگر شد.