به گزارش پایگاه خبری ربیع، اکبر بنی‌طبا درباره سقوط یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد در حفره‌ای به ابعاد ۱۰ متر در ۴ متر به عمق یک و نیم تا ۲ متر در خیابان میرزاطاهر اصفهان، اظهار کرد: پیش‌تر در این محل یک خط شبکه قدیمی فاضلاب وجود داشت که اکنون در مدار نیست، اما به دلیل شکستگی لوله آب شاهد ریزش این بخش از خیابان بودیم.
وی با بیان اینکه مدتی قبل اصلاح شبکه فاضلاب این منطقه انجام شده بود، گفت: مسیر قبلی فاضلاب قبلا از مدار خارج شده بود و با شکستگی لوله آب در این محل، میزانی آب تجمع پیدا کرده بود که متأسفانه منجر به نشست زمین در خیابان میرزاطاهر اصفهان شد.
سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر بار شبکه فاضلاب در این محل نیست و تنها آب در این محل جمع شده است، تأکید کرد: این قسمت از زمین نیاز به بازسازی ندارد و شرکت آبفا به دنبال پر کردن زمین با شن و ماسه است و سپس این بخش از خیابان را آسفالت خواهد کرد و خوشبختانه در این منطقه قطعی آب نداریم.
بنی‌طبا تصریح کرد: حادثه امروز خیابان میرزاطاهر اصفهان و ایجاد حفره در آن ارتباطی با موضوع فرونشست و فروچاله در اصفهان ندارد.
لازم به ذکر است که حادثه سقوط یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد در حفره ایجاد شده در زمین خیابان میرزاطاهر اصفهان هیچ حادثه جانی نداشته است.
وی اعلام کرد: این حادثه با ترمیم و اصلاح لوله آب سپس با پرسازی حفره به وجود آمده به‌طور قطع به‌زودی ‌ترمیم و رفع می‌شود.