به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازفارس، حجت‌الاسلام محمدمهدی شریف‌تبار معاون هماهنگی کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین گفت: ۸۰ راوی از طلاب دانش‌آموخته رشته تبلیغ و ارتباطات گرایش حج و زیارت بعثه مقام معظم رهبری و انجمن راویان اربعین کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین با همکاری ستاد غدیر و هیأت رزمندگان اسلام، در روز عید غدیر رویداد بزرگ غدیر را به‌صورت تصویری روایتگری می‌کنند.

معاون هماهنگی کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین افزود: برای اجرای این طرح، راویان در یک دوره آموزشی و توجیهی فشرده شرکت کردند و کارگروه مطالعات و تحقیقات برای تولید نرم‌افزار روایتگری غدیر و اسلایدهای موردنیاز بر اساس منابع و متون متقن تشکیل و الحمدالله نرم‌افزار مناسبی تهیه و تولید شد.

وی یادآور شد: با توجه به تجربه محدود سال قبل، تهیه تجهیزات لازم و موردنظر و تدارک امکانات برای انتقال و جابجایی راویان با هماهنگی دستگاه‌های مختلف به‌ویژه هیأت رزمندگان اسلام و ستاد غدیر فراهم شد و پیش‌بینی می‌کنیم حداقل ۸۰۰ اجرا به‌صورت مصور و با اهدای هدایایی در بوستان‌های تهران در روز عید غدیر به نمایش گذاشته شود.

شریف‌تبار با اعلام آمادگی برای اجرای این برنامه‌ در سایر شهرها و اماکن عمومی خاطرنشان کرد: از سال آینده این برنامه در سایر شهرها نیز اجرا می شود.

انتهای پیام/