به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از تسنیم، امیرحسین مدرس و فرهاد اصلانی در دو شبکه رادیویی یکی برای افطار و دیگری برای سحر ماه رمضان، روایتگری می‌کنند. جزئیات این دو خبر را ببینید:

«بهارستان» ویژه برنامه افطار رادیو با روایتی از امیرحسین مدرس

«بهارستان» ویژه برنامه ماه مبارک رمضان از چهارشنبه ۲۵  فرودین با شروع ماه مبارک رمضان تقدیم مخاطبان می‌شود. در این برنامه با بخش‌های مختلف تلاش می‌شود با ایجاد فضایی سرشار از نشاط در کنار معنویت، مخاطبان این ماه را به عنوان ماه مهمانی خدا درک کنند.

در بهارستان هر افطار امیر حسین مدرس داستان‌هایی از کتاب داستان راستان می‌خواند. سمیه رنجکش از همدلی‌ها در این ماه مبارک برای شنوندگان گزارش می‌دهد. بشیر جعفری‌نیا مدیر گروه طنز و سرگرمی رادیو صبا، درباره این برنامه گفت: نام بهارستان برای این برنامه برگرفته از همزمانی بهار طبیعت و بهار قرآن  است.

وی از برگزاری مسابقه کتابخوانی در این  برنامه خبر داد و گفت: با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی و آشنایی مخاطبان با کتاب ارزشمند داستان راستان شهید مطهری در این برنامه هر شب یک سؤال مطرح می‌شود که پاسخ آن در داستانی است که امیرحسین مدرس برای مخاطبان روایت می‌کند.

در پایان ماه مبارک رمضان به سه نفر از کسانی که بیشترین پاسخ صحیح را ارسال کرده‌اند، هدیه ارزشمندی تعلق خواهد گرفت. بهارستان در ماه مبارک رمضان هر روز در آستانه اذان مغرب به مدت یک ساعت به تهیه‌کنندگی  و نویسندگی ملیحه مرادی جعفری و اجرای نازنین مهیمنی با مخاطبان همدل و همراه می‌شود.

ماه رمضان , رادیو , صدا و سیما ,

روایت فرهاد اصلانی در برنامه سحرگاهی ماه رمضان

فرهاد اصلانی روایت آیتم نمایشی برنامه زنده «خدا اجازه …؟» ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیو جوان را برعهده دارد. عباس پیری تهیه‌کننده ویژه برنامه سحرهای ماه رمضان در این باره گفت: برنامه زنده «خدا اجازه…؟» ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیو جوان است که از ساعت ۰۳:۳۰ تا ۵:۳۰ بامداد به صورت زنده و با اجرای فاطمه عباسی و روایت فرهاد اصلانی روی آنتن می‌رود.

پیری ادامه داد: «خدا اجازه…؟» بر اساس رابطه جوانان و خدا بر اصل برادری طراحی شده و با محوریت قراردادن اسماء الهی و استخراج شده از دعای جوشن کبیر و با پخش آیتم‌های بسیار متنوع سعی در ارائه هرچه بهتر رابطه انسان با معبود خودش در زندگی اجتماعی و دینی‌اش دارد. کارشناس برنامه حجت‌الاسلام مهدی دربانی است.

وی با اشاره به حضور و همکاری فرهاد اصلانی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون افزود: یکی از بخش‌های جذّاب برنامه، آیتم نمایشی با روایت فرهاد اصلانی است که ماجرای جوانی را بیان می‌کند که درون چاهی سقوط کرده و ماجراهای مختلفی برایش رقم می‌خورد. همچنین دعوت از مداحان جوان و مناجات‌خوانی، نامه‌های صوتی به خدا به زبان شیرین یزدی به روایت دختر نوجوان زهرا دهقان و… از دیگر بخش‌های متنوع برنامه «خدا اجازه …؟» است.

پیری گفت‌وگو با رزمندگان و خاطرات شیرین سحرهای دفاع مقدس را یکی دیگر از قسمت‌های شنیدنی برنامه دانست و بیان کرد: در شرایط فعلی که محدودیت‌های کرونایی بیشتری اعمال شده است و نمی‌توانیم میهمانان حضوری در استودیو داشته باشیم، تمرکز اصلی ما عمدتاً روی پخش موسیقی‌های متناسب با فضای معنوی لحظات سحرگاهی‌ است و همچنین بخش نمایشی که طرفداران زیادی دارد تا لحظات ماندگار و مفرّحی را برای مخاطبانی که در این مدت به دلیل کرونا نمی‌توانند در جمع‌های خانوادگی و دوستانه حاضر شوند، فراهم آوریم.

برنامه زنده «خدا اجازه …؟» کاری از گروه اندیشه، ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیو جوان است که به مدت ۳۰ شب ساعت ۰۳:۳۰ تا ۰۵:۳۰ بامداد از موج FM 88MHz تقدیم شنوندگان می‌شود.