به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از سنندج، محمود الله‌مرادی  در نشست خبری که با حضور خبرنگاران رسانه‌ها در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: امروز مردم مسائل و مشکلاتی دارند که باید مسوولان تلاش کنند و ثابت کنند که نوکر مردم هستند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با عنوان این مطلب که عده‌ای به جای کمک به مردم و رفع مشکلات مردم، تبلیغات انتخاباتی برای سال آینده را شروع کرده‌اند، گفت: به این چنین افراد مسوول توصیه می‌کنیم که به جای شوهای انتخاباتی، همت خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم بگذارند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما از شادی و برنامه‌های شادی‌بخش حمایت می‌کنیم مشروط بر اینکه ارزش‌های اسلام و انقلاب رعایت شود.

وی گفت: اما در صورتی که در برنامه‌ای ارزش‌ها زیرسوال برود و نمادهای ضدانقلاب نمایان باشد ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برابر آنها خواهد ایستاد ضمن اینکه مسوولانی که زمینه را برای چنین فضایی فراهم کنند مورد بازخواست قرار می‌گیرند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: امروز حفظ نظام مقدس اسلامی یک معروف است و مردم با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن در راستای حفظ نظام گام برداشتند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش‌های اصحاب رسانه بخاطر پوشش اخبار ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، گفت:  از رسانه‌ها انتظار داریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در ادامه گفت: برنامه‌ریزی برای ایجاد نشاط در جامعه امری ارزشمند است اما اگر هدف در راستای جذب گردشگر و ایجاد محیط شاد برای مردم است کار خوبی است و ما به عنوان ستاد امر به معروف هیچ مخالفتی نداریم، اما گاها ما برنامه‌ریزی‌ می‌کنیم ولی متاسفانه هدایت کار دست دیگران می‌افتد.

وی افزود: قبل از انقلاب ما شرایطی بسیار بدی در مسائل دینی و فرهنگی داشتیم و در واقع انقلاب شکل گرفت تا ارزش‌های دینی احیا شود و اکنون ما در نظامی زندگی می‌کنیم که حفظ ارزش‌های دینی از ضرورت‌هایی است و لذا همه موظف به پیروی از این اصل قانونی هستند.

دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: برنامه‌ها باید در راستای سلامت و نشاط جامعه باشد نه زدودن اعتقادات دینی مردم، چرا که مردم کردستان مردم متدینی هستند و برخی‌ها این اعتقادات را مورد بی‌توجهی قرار می‌دهند.

الله‌مرادی اظهار کرد: حساسیت‌هایی که خود مردم به برخی از برنامه‌ها از گذشته داشته‌اند باید در برنامه‌ریزی برای ویژه برنامه‌های ایام نوروزی مورد توجه برنامه‌ریزان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در سال‌های گذشته انتقادات زیادی به برنامه‌ها داشتیم، چرا که در این برنامه‌ها نه اصول شرعی و نه اصول اعتقادی مردم و نه اصول دینی مورد توجه قرار نمی‌گرفت و حتی زمینه برای عرض اندام برخی جریانات شده بود.

الله مرادی ادامه داد: جریان‌های ضدانقلاب نباید میدان‌دار برنامه‌های نوروز در استان باشند، به کسانی که زمینه را برای این کار فراهم می‌سازند تذکر می‌دهیم و قطعا با چنین افرادی برخورد قاطعی خواهیم داشت.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: مسوولان امنیتی، سیاسی و انتظامی از این تخلف از سوی هر کس، چه مسوول و چه غیرمسوول انجام شود نخواهند گذشت.

الله‌مرادی با بیان اینکه امروز برنامه‌های زیادی با عنوان‌های مختلف برگزار می‌شود، گفت: یکی از این برنامه‌ها مراسم تجلیل از حق‌شناس بود که برگزار شد اما هیچ نامی از این شاعر برده نشد ابلکه به بستری برای تبلیغات انتخاباتی تبدیل شد.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱