به گزارش پایگاه خبری ربیع، هاشم امینی با حضور در دفاتر خبرگزاری‌ها، سرپرستی‌های روزنامه‌های سراسری، دفاتر روزنامه‌های محلی، هفته‌نامه‌ها، ماهنامه‌ها، فصلنامه‌ها و پایگاه‌های خبری از نزدیک از تلاش‌های اصحاب رسانه با اهدای گل تقدیر و تشکر نمود و خاطرنشان ساخت: خبرنگاران و عکاسان خبری جزء اقشار خاص جامعه هستند که با نقدهای منصفانه و تیزبیانه با بررسی وقایع، بسترهای رشد و شکوفایی جامعه را مهیا می‌سازند.

وی به نقش و جایگاه رسانه در فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در جامعه پرداخت و عنوان کرد: شرکت آبفا استان اصفهان در سال‌های اخیر با تعامل و همکاری همه‌جانبه‌ای که با اصحاب رسانه داشته توانسته است با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه زمینه‌های فرهنگ درست مصرف کردن آب را در جامعه فراهم سازد.

هاشم امینی یکی از عوامل کاهش مصرف سرانه آب در استان اصفهان را تعامل با اصحاب رسانه دانست و افزود: هم اکنون مصرف سرانه آب در استان اصفهان از میانگین کشوری کمتر است و به حدود ۱۴۹لیتر در شبانه‌روز رسیده که یکی از عوامل مهم در این دستاورد همکاری فعالان رسانه با شرکت آبفا در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در جامعه بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه ما پذیرای نقدهای منصفانه اصحاب رسانه هستیم، عنوان کرد: اصحاب رسانه می‌توانند با نقادی‌های دلسوزانه که در راستای منافع مردم و نظام است مسئولان را در خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر یاری کنند که در این میان مسئولان شرکت آبفا استان اصفهان پذیرای هرگونه نقد منصفانه از سوی اصحاب رسانه هستند.

وی با اشاره به حمایت از رسانه‌ها تصریح کرد: همچنان حمایت از رسانه‌ها در دستور کار قرار دارد و زنده و پویا بودن رسانه‌ها را یکی از عوامل وجود دموکراسی در کشور می‌دانیم و از هرگونه نقد و نظر منصفانه رسانه با آغوش باز استقبال می‌کنیم.

هاشم امینی افزود: خبرنگاران سفیران مردم در جامعه هستند و با توجه به نقش اثرگذاری که درتنویر افکار عمومی پیرامون رویدادها دارند باید بدون سوگیری و غرض‌ورزی در راستای اعتلای جامعه و کشور گام بردارند.