مرکز پیش دبستانی و مهد کودک رسالت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و با مشارکت بخش غیردولتی راه اندازی و آماده ثبت نام می باشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، نجفی مؤسس پیش دبستانی و مهد کودک رسالت در تکمیل این خبر اظهار داشت: این مرکز با عضویت در شبکه مهدهای الکترونیک ایران و سی سال تجربه آموزشی با دارا بودن ‌کادر جوان و استفاده از روشهای نوین و یادگیری بنیادی رشد شخصیت اجتماعی و حرفه ای کودکان به عنوان اولین تکنومهد در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، آماده ارائه خدمات به کودکان یک تا شش سال از ساعت ۷ صبح لغایت ۱۵عصر می باشد.

گفتنی است:‌ کارگاه های تخصصی این مرکز شامل: مهارت زندگی، بازی و شادی، هنرمند کوچولو، ارزش های زندگی،‌ قصه گویی و نمایش بازیگری، حرفه آموزی و تجربه مشاغل، فضانورد کوچولو نجوم شناسی، پژوهشی دانشمندان کوچک (زیست – شیمی- ریاضی – زمین شناسی) و کارگاه های آموزش خانواده ویژه والدین می باشد.

بر اساس این گزارش، متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به خیابان هزارجریب – خیابان کارگر – اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان – مرکز پیش دبستانی و مهد کودک رسالت مراجعه و یا با شماره های ۰۹۰۳۰۸۴۹۷۹۶ و ۰۹۳۷۴۰۶۹۵۲۲ تماس حاصل نمایند.