به گزارش پایگاه خبری ربیع،قدرت الله نوروزی ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: در ابتدای پذیرش مسئولیت شهردار اصفهان، وضعیت مالی این نهاد خوب نبود و با هجمه‌ای از بدهی‌ها مواجه بودیم که وضعیت مناسبی نداشت، این موضوع فعالیت‌های عمرانی را تحت تأثیر قرار داده بود به نوعی که بدهی‌های این نهاد را تسویه و وضعیت مناسبی پیدا کردیم و ساماندهی برنامه را در دستور کار قرار دادیم.

وی با بیان اینکه حداکثر زمان صدور پروانه یک ماه و صدور پایان کار ۴۵ روز شده است، افزود: چنانچه مشکل حقوقی در مسیر وجود داشته باشد قاعدتاً این امر  طولانی‌تر خواهد بود.

افزایش هفت درصدی رضایت مسافران از شهرداری اصفهان

شهردار اصفهان با بیان اینکه جذب بودجه‌های شهرداری اصفهان در سال گذشته ۸۸ درصد بود که رتبه اول را در بین کلانشهرهای کشور داشتیم، اضافه کرد: ارائه لایحه بودجه چهار هزار و ۱۰۰ میلیارد تومانی بر این اساس صورت گرفته و تمام تلاش خود را برای تحقق آن به کار خواهیم گرفت.

نوروزی با بیان اینکه شهرداری اصفهان توانست دیپلماسی شهری را در شرایط بحران نیز توسعه دهد، اضافه کرد: تمام توان خود را برای افزایش رضایتمندی مردم به کار خواهیم گرفت، به دنبال انجام اقدامات انسان دوستانه هستیم و سعی داریم کدورت‌ها را از بین برده و خدمات خوبی را ارائه دهیم.

شهردار اصفهان با بیان اینکه سال گذشته با استرس تأمین آب روبرو بوده‌ایم، اضافه کرد: در سال جاری به احتمال زیاد این چالش را نخواهیم داشت و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال جاری افزایش رضایتمندی شهروندان را خواهیم داشت.

وی افزود: در نوروز امسال افزایش هفت درصدی رضایت مسافران از شهرداری را داشتیم و این موفقیت جز با همکاری و همراهی شهروندان به دست نیامده است.