به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از قزوین، اسماعیل طاهرخانی فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز، اظهار کرد: در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی شاهد مجاهدت‌ها و رشادت‌های خبرنگاران بودیم و استان قزوین نیز با تقدیم ۱۰ شهید در حوزه رسانه حضور پررنگی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشت.

وی افزود: مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز عید فطر به موضوع نسبت به توجه مسؤولان به وضعیت سیل‌زده‌ها اشاراتی داشتند و از مسؤولان خواستار رسیدگی در این حوزه شدند.

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز یاد آور شد: فرمایشات مقام معظم رهبری وظیفه ما را در به سامان رسیدن شرایط هم‌وطنان سیل‌زده نشان می‌دهد.

 طاهرخانی عنوان کرد: مشکلات شهر الوند در حوزه سلامت دغدغه اصلی مردم شهر است از این رو  یکی از مطالبات به‌حق و جدی مردم شهرستان البرز و الوند است.

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز ادامه داد: از مسؤولان در حوزه سلامت، رئیس دانشگاه و تمامی مسؤولان خواستار رفع مشکلات بیمارستان این شهر هستیم.

وی اعلام کرد: رسانه‌ها در مطالبه‌گری در راستای منافع جامعه نقش اساسی دارند از این رو اگر مشکل بیمارستان رحیمیان مطالبه جدی رسانه‌ها باشد می‌توان شاهد بود که این موضوع به گوش رئیس‌جمهور و وزیر بهداشت برسد وبا دستور و پیگیری آن‌ها مشکل بیمارستان حل شود.

 وی تصریح کرد: راه‌اندازی مجدد بیمارستان رحیمیان یکی از دغدغه‌های به جای مردم است چراکه این شهر با توجه به موقعیت وجود شهرک‌های صنعتی همواره یک شهر پرتلاطم بوده است.

 فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز در پایان  گفت: در حوزه بیمارستان رحیمیان به دنبال مقصر نیستیم اما با توجه به نیاز مبرم این شهر به خدمات بیمارستانی امیدواریم مشکل بیمارستان شهر الوند برطرف شود.

انتهای پیام/