داودی از اعطای بیش از هفده میلیارد ریال وام خوداشتغالی با حمایت کمیته امداد خبر داد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان اصفهان، جشن حمایت از مددجویان آزاد شده و خانواده های آنان با حضور خیرین و مسئولین زندان های استان برگزار شد.

مهرداد داودی رئیس مرکز خدمات اجتماعی و بعد از خروج زندانهای استان نیز در این مراسم با قدردانی از حضور مسئولین و خیرین در طی سخنانی گفت: برنامه ریزی و اجرای مراسم های مختلف مذهبی و تجمع خانواده ها و مددجویان آزاد شده اززندان با هدف مشاوره و آگاه سازی ازعدم ورود افراد به خلاف وسرپیچی از قانون از وظایف مهم این مرکز به شمار می آید.

وی در ادامه افزود:با وجود خیرین و خیریه های فعال استان امروز آگاه سازی و پیشگیری از ورود افراد به آسیب های اجتماعی با برگزاری کارگاههای آموزشی،جلسات و برنامه های مختلف مذهبی و اجتماعی این زمینه مهیا گردیده و این مرکز آمادگی دارد در راستای انجام مشاوره های مختلف زمینه آسیب راکاهش دهد.

داودی در پایان سخنانش بااشاره به فعالیت های انجام گرفته در سال جاری نیز اظهارداشت: علاوه بر فعالیت های فرهنگی ،آموزشی، اجتماعی در زمینه اشتغال نیز حرکت های خوبی صورت گرفت که با تفاهم نامه و ارتباط و تعامل با کمیته امداد خمینی (ره) در طی ده ماهه گذشته در سال جاری بیش از ۱۷ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان آزاد شده پرداخت شده است.

در ادامه این مراسم نیز حجت الاسلام پرورش از اساتید حوزه و مبلغان دینی در راستای تکریم خانواده واثرات نشاط وشادی در زندگی سخنانی بیان کرد.

کجانی مدیر عامل خیریه حضرت امام محمدباقر(ع)نیز در این مراسم حضور خیرین و نیکوکاران اصفهانی را در امر کمک به مددجویان و خانواده های آنان در زمان مدت حبس و پس از آزادی را از جمله گام های شیرین در فعالیت ها دانست و برحمایت هر چه بیشتر ودستگیری از افراد در زمینه های آموزشی و فرهنگی و درمانی اعلام آمادگی کرد.