رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان ضمن تشریح فعالیت‌های مختلف امپریالیسم رسانه‌ای علیه اسلام ناب، گفت: نقش‌آفرینی جریان رسانه انقلابی در مقابل امپریالیسم رسانه‌ای ضروری است.

 

رضا صفری پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت روز قشر بسیج رسانه اظهار کرد: مصادف  شدن و تقارن روز بسیج رسانه با روز شهادت غلامرضا رهبر، یک تصادف و اتفاق عادی نیست.

وی با بیان اینکه جریان رسانه‌ای که در تئوری‌های معاصر جز مولفه‌های قدرت محسوب می‌شود، گفت: رسانه‌های بسیجی و انقلابی باید در این عرصه میدان‌دار باشند، در حال حاضر در عصری زندگی می‌کنیم که کشورها و حاکمیت‌های قدرت طلب برای استیلای خود از رسانه بهره ‌می‌برند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان تاکید کرد: امروز حاکمیت‌های سلطه‌جو ابزار رسانه را جز راهبردهای اصلی خود قرار داده‌اند، ما به عنوان جریان رسانه‌ای انقلابی که عنوان بسیجی را یدک می‌کشیم باید با قوت در این عرصه وارد شده و خط‌شکن باشیم.

وی تاکید کرد: اگر دشمنان امروز با زیر سئوال بردن اسلام ناب محمدی و گفتمان انقلاب باید با برجسته کردن اسلام آمریکایی، اسلام تزویر و وهابیت قصد توطئه دارند، رسانه‌ انقلابی و بسیجی باید خط‌شکن باشد.

صفری در پایان خاطر نشان کرد: جایگاه اصحاب رسانه انقلابی جایگاه خطیری است و نباید آن را دست کم گرفت، امروز نظام سلطه با پیچیدگی خاصی علیه اسلام و انقلاب فعالیت می‌کند.

منبع: فارس