رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل از برپایی سیر نمایشگاهی حجاب در آستانه رحلت حضرت معصومه(س) در آران و بیدگل خبر داد.

حجت‌الاسلام سمیع‌الله مردان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آستانه رحلت حضرت معصومه(س)، سیر نمایشگاهی حجاب با استفاده از مجموعه ۴۰ پوستر نمایشگاهی با نگاهی نو به ترویج فرهنگ حجاب در آران و بیدگل برپا شده است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل یادآور شد: برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب فعالیتی است که با تأکید بر جنبه فرهنگی و مسئله مذهبی آن به همت اداره تبلیغات اسلامی و با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بین جوانان بویژه تشکل‌های وابسته دایر شده است.
مردان با اشاره به سیره و روشی که اهل بیت (ع) بویژه حضرت فاطمه زهرا (س)، حضرت زینب کبری (س) و حضرت معصومه(س) در خصوص عفاف داشتند، خاطرنشان کرد: مردان و زنان جامعه ما نیز باید اهل بیت عصمت و طهارت (ع) را الگوی خود قرار دهند تا به سعادت دنیوی و اخروی برسند.
وی تصریح کرد: حجاب مانند دُرّ گران‌بهایی است که باید در حفظ آن کوشید، یک زن محجبه هیچ وقت به سراغ معضلات و آسیب‌ها نمی‌رود و اجازه نمی‌دهد تا مشکلات و معضلات بر او چیره شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل عنوان کرد: موضوع عفاف و حجاب از دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده و همواره ایشان با عناوین مختلف مانند تهاجم و شبیخون فرهنگی و جنگ‌نرم، نسبت به این موضوع هشدار داده و به‌ویژه قشر جوان را از این اتفاق نامیمون آگاه کرده است.
این نمایشگاه تا سوم بهمن ماه از ساعت ۸ تا ۱۴ برای بازدید علاقه مندان دایر است.