به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از قروه، ذبیح‌الله خدائیان معاون رئیس قوه قضائیه پیش از ظهر امروز در بدو ورود به شهرستان قروه به همراه مسئولان این شهرستان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان این شهرستان ادای احترام کرد.

وی همچنین با حضور در منزل شهید هادی اجاق ضمن گرامیداشت یاد  خاطر این شهید والامقام، اظهار کرد: حامل پیام تسلیت رئیس محترم قوه قضاییه به شما هستم و از رشادت و از خودگذشتگی‌های شهید هادی اجاق در پاسداری از مرزهای کشور صمیمانه قدردانی می‌کنم.

ذبیح‌الله خدائیان در ادامه با ابراز همدردی با خانواده این شهید والا مقام افزود: از دست دادن فرزند برای والدین بسیار سخت و ناگوار است، اما طبق کلام خداوند که در قرآن صراحتا به آن اشاره شده است شهادت جزو افتخارات الهی است و نصیب انسان‌های وارسته می‌شود.

وی در مورد جایگاه شهدا هم گفت: شهدا زنده‌اند و در نزد خدای خود روزی و شاد و مسرور هستند، چرا که به لطف خدا مشمول افتخار بزرگ شهادت شده و با تقدیم خونشان برای کشور افتخار و سربلندی به ارمغان آوردن و ما امانتداران این عزیزان هستیم.

پدر شهید هادی اجاق نیز گفت: پسرم بعنوان مدافع حرم در سپاه پاسداران خدمت می‌کرد و اعتقاد داشت اگر ما از مرزهای کشور پاسداری نکنیم گروهک‌های ضدانقلاب به قروه هم تجاوز می‌کنند.

انتهای پیام/