رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: نیمه تمام ماندن مسکن مهر اصفهان نیز به مصمم نبودن دولت برمی‌گردد، اما این موضوع از طریق مجمع نمایندگان استان اصفهان پیگیری شده و نتیجه آن به اطلاع مطرح می‌رسد.

به گزارش ربیع به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی پیرامون تأخیر در بسته شدن پرونده مسکن مهر اصفهان اظهار داشت: با روی کار آمدن دولت یازدهم موضوع مسکن مهر زیر سئوال رفت، وزیر که بالاترین مسئول در ارتباط با مسکن مهر است آن را به صورت رسمی طرحی “مزخرف” اعلام کرد.

وی افزود: در دولت به موضوع مسکن مهر اعتقادی وجود ندارد و از همان ابتدا نیز موضوع مسکن اجتماعی را مطرح کردند، در حالی که شخص وزیر طرح مسکن اجتماعی را مطرح کرد اما این مسئله‌ تا کنون هیچ بازخوردی نداشته و حرکت و برنامه‌ای را در این زمینه مشاهده نکرده‌ایم.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بارها در مجلس سئوالاتی پیرامون مسکن مهر را از وزیر راه و شهرسازی پرسیدیم، گفت: در بحث استیضاح وزیر که قبلا مطرح شد بحث مسکن مهر را عنوان کردیم اما مشخص است که عزم و اراده جدی برای تمام کردن این طرح در دولت دیده نمی‌شود.

وی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی عزم جدی برای تکمیل این طرح ندارد در حالی که عده‌ای از مردم واقعاً مستضعف و بی‌خانمان بوده که به وسیله این طرح خانه‌دار می‌شدند، در برخی استان‌ها مردم از این طرح که سبب شده تا خانه‌دار شوند راضی‌ بوده و از آن دفاع می‌کنند.

موسوی لارگانی گفت: نیمه تمام ماندن مسکن مهر اصفهان نیز به مصمم نبودن دولت برمی‌گردد، اما این موضوع از طریق مجمع نمایندگان استان اصفهان پیگیری شده و نتیجه آن به اطلاع مطرح می‌رسد.

وی با بیان اینکه دولت باید برای احداث مسکن‌های ارزان قیمت برنامه‌ریزی جدی انجام دهد، خاطرنشان کرد: برای برطرف شدن مشکل ازدواج جوانان باید برای احداث مسکن آنها تلاش شود و امیدواریم این مشکل مورد بررسی قرار گیرد.