به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه ۱۴ برند معتبر صنعت خودرو شامل برندهای ‘ام جی’، ‘گریت وال’، ‘ام وی ام’،’ سوبارو’، ‘مزدا’، ‘هیوندای’،’بی وای دی’،’ جک’، ‘لیفان’، ‘سانگ یانگ’،’میتسوبیشی’،’ هوندا’، ‘رنو’ و ‘بی ام دابلیو’ در ۱۰ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود پرداخته اند.
نخستین حضور شرکت معتبر «بی ام دابلیو» بطور مستقیم در این نمایشگاه و حضور برندهای میتسوبیشی ژاپن و رنو فرانسه، از ویژگی های دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو اصفهان به شمار می آید.
یکی از برنامه های جذاب و جانبی این نمایشگاه تست خودرو است که در این بخش علاقه مندان می توانند پس از ثبت نام، خودروی مورد علاقه خود را انتخاب و پس از سوار شدن، گزینه های مختلف و ویژگی های خودرو را از نزدیک ارزیابی کنند.
همچنین کارگاه آموزشی با عنوان ‘استفاده و آشنایی با انواع روانکارهای خودرویی و صنعتی’در روزهای نمایشگاه در دو نوبت از ساعت ۱۸ تا ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ تا ۲۱ در محل سالن همایش های نمایشگاه اصفهان تشکیل می شود.
شرکت های آرین موتور، خودروسازان راین، شرکت کرمان موتور، رامک خودرو، شرکت صنایع مدیا موتورز کیش، شرکت توسعه خدماتی بازرگانی نگین خودرو ایرسا، بهمن موتور، پرشیا خودرو، آسان موتور، مدیران خودرو، شرکت گلرنگ موتور فامیلی، شرکت خودروسازی کارمانیا، شرکت پارسیان عظیم خودرو و همچنین ماهنامه عصر خودرو مشارکت کنندگان حاضر در این نمایشگاه هستند.
در این نمایشگاه شرکت عظیم خودرو با برند هاوال وارد عرصه شده است و در مراسمی از دو محصول این برند شامل خودروهای هاوال H8 و H9 رونمایی کرد.
گلرنگ موتور فامیلی نیز در اولین روز نمایشگاه با رونمایی از سدان جدید برند هوندا، خودرو جدیدی را به بازار ایران معرفی کرد.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو اصفهان، ۲۸ بهمن تا یکم اسفند در محل نمایشگاه های بین المللی استان از ساعت ۱۵ الی ۲۲:۳۰ دایر است.
ت/۶۰۲۷/۷۱۴۱