به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از بندرعباس و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی با صدور پیامی، از عموم مردم ولایتمدار استان هرمزگان جهت شرکت پرشور و گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت به‌عمل آورد.

آیت‌الله نعیم آبادی در متن کامل پیام خود چنین آورده است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

قال الله تعالی: وَلَقَدْ کَتَبْنَا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُونَ》

روز ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ روزی بزرگ از روزهای خداوند بر روی زمین بود، روز چیرگی نور بر ظلمت و جریان سنت الهی در افراشتن کلمه حق و روز پیروزی شگفت انگیز حق بر باطل.

۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ روز به بارنشستن درخت مجاهدت های تاریخی مجاهدانی راست قامت و روز تجلّی بلندای اراده مردم ایران زمین در شکستن استخوان های طاغوت بود.

۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ روز آغاز درخشش ایران به عنوان قدرتی متکی به استعدادهای درونی کشور و اراده پاک مردان و زنانی غیور و خداجو که 《لا تَأْخُذُهُمْ فِی اللَّهِ لَوْمَهُ لائِمٍ》 و روز برآمدن آفتاب عزت و فروخفتن شام ذلت بود‌.

و اینک چهل بهار از بهار پیروزی گذشته است و شکوفه های آن بهار به ثمراتی خیره کننده ‌و دل انگیز مبدل گشته که هر انسان آزاده ای را در مشرق و مغرب زمین به تحسین و اعجاب واداشته است.

برکات آن پیروزی سترگ فراتر از آن است که بتوان به آسانی حتی فهرست واره ای از آن را به دست داد. بازگشت عزت ملی، توسعه مفاهیم الهی و اسلامی، انتشار  اقتدار ایران و ایرانی در جهان، پیشرفت اعجاب انگیز علم و فناوری، تربیت نیروی های متخصص و متعهد، افراشته شدن پرچم ظلم ستیزی به دستان با کفایت جوانان مومن، غیور و کم نظیر ایران اسلامی، شکل گیری نهاد پشتیبان مظلومین و مستضعفین جهان، توسعه حیرت انگیز زیر ساخت‌های رفاهی و صنعتی و غیره، افزایش چشمگیر و برجسته رفاه و بهره‌مندی عمومی، صدور مفهوم و اراده مقاومت به آن سوی مرزها، تضعیف و تحقیر صهیونیزم جهانی، به چالشی خطیر کشیدن استبداد جهانی و … به تنهایی گوشه‌ای از آن برکات بیشمار است.

و اینجاست که سرّ عظمت مجاهدت های مجاهد عظیم حضرت آیت الله العظمی امام خمینی قدّس سرّه و مجاهدت های رهبر عظیم الشان  و فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدّظلّه العالی هویدا می‌شود و اینجاست که سرّ همه غرض ورزی ها و کینه توزی ها و عربده ها و تلاش های ناپاک و ناکام استکبار جهانی آشکار می گردد.

امروز ایران نماد تحقیر استکبار و نماد چیرگی اراده مومنان بر اراده های ناپاک سلطه طلبان و استثمارگران بشر، و نماد دشمنی با ظالم و یاری مظلوم و نماد نتیجه بخشی صبر در برابر فشارهای پوچ نظام سلطه و نماد «أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُون» است و بی‌شک دشمنان آزادی بشر تمام تلاش خود را نموده و خواهند نمود تا این نماد را از میان ببرند لیکن شواهد فراوان حکایت از آن دارند که مشیت مبارک الهی به استمرار با اقتدار پیروزی و فتح تعلق گرفته و حکایت از آن دارد که کف روی آب تحریم ها و تحمیل ها از میان خواهد رفت که «فأما الزبد فیذهب جفاءً» و بحر مملو از برکات حق خواهد ماند و حکایت از آن دارد که بدخواهان و ناپاکان و دشمنان آزادی و کرامت  و دینمداری و خداجویی انسان باید از غیظ بمیرند و راه به جایی نبرند.

شکی نیست که کشور با دشواری هایی روبروست و خصوصا در معیشت مردم کشور اسلامی ایران تنگناهایی به وجود آمده است، مشکلات و تنگناهایی که بخشی از آن ره آورد فشارها و تحریم های نظام سلطه و بخشی محصول به هوش نبودن تعداد اندکی از متصدیان امر و بخشی محصول ناپاکی و فساد تعداد بسیار اندکی از عناصر داخلی است ولی با این حال جای هیچ تردیدی نیست که کشتی انقلاب عزتمند اسلامی از این مرحله با توفیق الهی و در سایسار عنایات حضرت صدیقه طاهره فاطمه الزهراء صلوات الله علیها و توجهات فرزند گرامی و مطهر آن بانوی مقدس و آسمانی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا و ارواح العالمین له الفداء و با رهبری‌ و سکان داری فقیهی بصیر، مجاهدی نستوه، سیاستمداری ژرف اندیش و پدری مهربان برای امت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دام ظله خواهد گذشت و نیک می‌دانیم که حرم در پیش است و حرامی در پس و لحظه ای از توقف باز نخواهیم ایستاد.

و پیداست گرامیداشت و راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در هر سال تاییدی عملی نسبت به همه آنچه اشاره شد و اعلام‌‌ وجود و حضوری میدانی از سوی صاحبان حقیقی انقلاب و میهن است. و امسال نیز مردم شریف و شهید پرور و عزتمند ایران اسلامی و هرمزگان عزیز و سرافراز بار دیگر با حضوری دشمن شکن در راهپیمایی و با فریادهای استکبار ستیز خود، آن روز بزرگ الهی که جهانیان را در بهمن ماه سال ۱۳۵۷ حیرت زده کرد و نسیم دل انگیز امید و نشاط را نصیب جان‌های غم زده مستضعفان جهان نمود، گرامی میدارند و بر آرمان‌هایی که دشمنان اسلام و ایران را چهار دهه متوالی به غیظ و حسرت واداشته است، انگشت تاکید می‌نهند و پیمانشان را با رهبر انقلاب دامت توفیقاته تازه می‌کنند.

از عموم مردم عزیز کشورمان و عموم مردم شریف و عزتمند هرمزگان که همواره در روزهای سخت انقلاب یار و همراه و در پیمودن مسیر پیشرفت و توسعه کشور، تأثیرگذار بوده‌اند، دعوت می‌کنم تا با حضور پرنشاط خود در این راهپیمایی ملی، برگ زرین دیگری بر اوراق پرافتخار ایران اسلامی افزوده و حماسه پر شور دیگری خلق کنند.

قال تعالی: «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم»

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس

انتهای پیام