وحید وطنخواهان

سردار شیروانیان مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان اصفهان سلحشور و با ایمان را سرمایه های بزرگ انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: تقویت روحیه سلحشوری و صلابت بیشتر در بین مردم بویژه جوانان و نوجوانان ثمره خون شهدا و برگزاری یادواره های شهدا است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان در یادواره شهدای مدافع حرم شاهین شهر گفت: دشمن پس از ناامیدی از همه توطئه ها و گزینه های مقابله با انقلاب اسلامی وارد جبهه های جنگ نیابتی شده است.

سردار مجتبی شیروانیان هدف جمهوری اسلامی از حضور در سوریه و عراق را علاوه بر سازماندهی و آموزش نیروهای مردمی در قالب بسیج و خنثی کردن توطئه های دشمنان عنوان کرد و افزود: ما با حضور مستشاری در کشورهایی که درگیر مبارزه با تروریسم هستند، چندصد کیلومتر دورتر از مرزهایمان، به دفاع از کیان انقلاب اسلامی می پردازیم.

وی مقاومت در سوریه را همان مقاومت انقلاب اسلامی خواند و افزود: اگر ما دشمن را چندصدکیلومتر دورتر از مرزهایمان زمین گیر نکرده بودیم، الان مجبور بودیم در کوچه و خیابان های شهرهای کشورمان با آنها پیکار کنیم.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اصفهان به نقش موثر آیت الله سیستانی و سرداران بزرگ سپاه اسلام از جمله شهید همدانی و سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی در کاهش بحران عراق و سوریه گفت: آمریکا و اسرائیل و دیگر اربابان سلطه برای برای از بین بردن امنیت و آرامش و ورود به ایران اسلامی ظرف مدت چند روز نقشه کشیده بودند.

سردار شیروانیان با بیان اینکه رزومندگان مدافع حرم با اعتقاد بر اینکه اسلام مرز جغرافیایی ندارد در خط مقاومت حضور پیدا می کنند خاطرنشان کرد: در حالی که علی رغم شرایط سخت و دشوار که در سوریه و عراق وجود دارد به کسی تکلیف نشده که بروند ولی رزمندگان داوطلبانه مشتاق اعزام و نبرد با گروه های تکفیری – داعشی هستند.