به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی روز پنجشنبه درآیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به توانمندی نظام اسلامی ایران در سه سطح دفاعی، بازدارندگی و کشیدن دشمن به سمت دفاع از خود، گفت: انقلاب اسلامی سال‌هاست که از مرحله بازدارندگی گذشته است و حتی به مرحله ای رسیده است که دشمن را به دنبال چاره جویی برای بازدارندگی در برابر انقلاب اسلامی کشانده است.
وی ادامه داد: وزیر دفاع اسبق آمریکا چند سال پیش اعتراف کرد ما و متحدان ما در اروپا و منطقه به دنبال آن هستیم که توانی برای بازدارندگی در برابر انقلاب اسلامی ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه مهم عمل به وظیفه است، ادامه داد: برای پاسداران این افتخار وجود دارد که هر روز نسبت به روز قبل وظیفه خود را عمل کرده‌اند و هر روز جلوه ای از پیروزی جبهه حق در جهان نمایان می شود.
جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به دشمنی ۴۰ ساله استکبار جهانی افزود: بزرگترین دشمنی که در طول تاریخ در برابر اسلام بعد از دوران ائمه شکل گرفته در دوره کنونی با اتحاد شیاطین به محوریت آمریکا در برابر انقلاب اسلامی است.
وی خاطر نشان کرد: دشمن اگر از اقدامی فروگذار نکرده است نه اینکه نخواسته بلکه نتوانسته ولی در عین حال هر روز ابعاد جدیدی از این دشمنی نمود پیدا کرده و توطئه ای جدید طراحی کرده اند.
سردار فدوی گفت: در همه رویارویی ها بین ایران و جبهه باطل همواره عظمت جبهه حق نمایان تر شده است و دشمن نمی‌تواند ادعا کند که در فلان زمینه به پیروزی دست یافته است و حتی بارها به شکست خود اعتراف کرده اند.
وی اظهار کرد: دشمن حتی وقتی نتوانست با مرکز انقلاب اسلامی مواجه کند و به سراغ نیروهای پیرامونی انقلاب در عراق، سوریه، لبنان، فلسطین و یمن رفت که در همه این عرصه ها نیز با شکست مواجه شد.
جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمن به صراحت اعلام کرد می خواستیم سوریه را شکست دهیم و نتوانستیم چون ایران نمی خواست؛ علت پیروزی ملت ایران نه به واسطه قدرت فیزیکی، نیرو و تجهیزات بلکه به خاطر آن است که انقلاب اسلامی به سربازان مومنی که بر انجام تکالیف الهی و امیدوار به وعده الهی هستند متکی است و از اول تا کنون ایستاده اند و تا آخر این مسیر را ادامه خواهند داد.
جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما مکلف به انجام وظیفه‌ایم و خدا وعده داده است که پیروزی از آن صالحان است و در آن تخلفی نیست.
وی تاکید کرد: تجلی انجام وظایف در طیف وسیع خیل عظیم شهدا و مردمی است که در سراسر جهان دلداده انقلاب هستند.
جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سخت ترین کار در جهان زمانی است که پای جان در میان باشد، افزود: جمهوری اسلامی ایران در این کار سخت موفق بوده است چون در سال‌های گذشته انقلاب اسلامی در وسط آتش قرار داشته و کسی جرات کوچک‌ترین تعرض به ما نداشته است.
سردار فدوی تصریح کرد: هنوز در سراسر جهان کسی و حتی اتحادیه اروپا به خود اجازه نمی دهد در برابر آمریکا بایستد و ما تا تقدیم انقلاب اسلامی به صاحب اصلی خود این مسیر را ادامه می دهیم.
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: البته باید بدانیم زمانی ما به نزدیکی قله رسیده ایم که دشمن جرات شیطنت به خود را ندهد ولی متاسفانه هنوز دشمن شیطنت می کند.
وی تاکید کرد: اگر ما در کارهای غیر سخت که پای جان در میان نیست موفق نبوده ایم به واسطه آن است که به قاعده قرآن به عنوان آخرین دستور العمل مورد نیاز بشری عمل نکرده ایم و حتی بر عکس در حوزه هایی مثل اقتصاد از قاعده هایی که دشمن ما تجویز می کند استفاده کرده ایم.
جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پنج طیف ماموریت مقابله با جنگ سخت، نیمه سخت، جنگ نرم، رفع مشکلات و کمبود های داخلی و حضور در عرصه جهانی در دفاع از مظلومان از سوی رهبر معظم انقلاب برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابلاغ شده است.
وی اظهار کرد: مقابله با جنگ سخت و نیمه سخت وظیفه سه نیروی زمینی، دریایی و هوافضاست و سپاه های استانی در تمامی پنج طیف به واسطه اتصال به دریای بی کران بسیج حضور دارند.
در پایان این مراسم سردار مجتبی فدا به عنوان فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان و سرهنگ پاسدار علی مقوا ساز به عنوان جانشین معرفی شدند.

سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده پیشین سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان با حکم رهبر انقلاب به ریاست سازمان بسیج مستضعفین منصوب شد.