به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از جام جم ،سردار عبدالرضا ناظری در تشریح پرونده قتل گفت: شامگاه شنبه درگیری دسته جمعی اتباع افغان در یکی از روستاهای دماوند به پلیس گزارش شد. ماموران پس از حضور در محل درگیری دریافتند در این نزاع سه‌مرد جوان با ضربه‌های چاقو و چوب بشدت زخمی شده‌اند که یک نفر از آنها که پسری ۱۸ ساله بود براثر شدت جراحات جان باخت. در ادامه تحقیقات مشخص شد، اتباع غیرمجاز افغان در این ساختمان کار و زندگی می‌کردند که شامگاه شنبه دو نفر از آنها با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده و سپس نزاع به کتک کاری دسته جمعی منجر شد.

وی ادامه داد: هفت نفر از افراد حاضر در این نزاع مرگبار از محل گریخته بودند که با ردیابی‌های پلیسی مشخص شد، آنها قصد دارند به شرق کشور بروند و از کشور خارج شوند. بلافاصله ماموران به تعقیب متهمان پرداخته و آنها را در روستایی حوالی اراک دستگیر کردند. در جریان تحقیقات از آنها، عامل قتل که مرد ۲۷ ساله‌ای بود شناسایی شد و او در بازجویی‌ها به قتل اقرار کرد.

رئیس پلیس شرق استان تهران در ادامه از انهدام باند سارقان مسلح در شرق تهران خبر داد و افزود:‌ چندی پیش ماموران پلیس آگاهی درجریان سرقت مسلحانه در یکی از مزارع
مرکز پرورش شتر مرغ روستایی درپاکدشت قرار گرفتند. ماموران انتظامی بخش شریف‌آباد تحقیقات برای دستگیری سارقان را آغاز کردند تحقیقات نشان می‌دادکه سه نفراز متهمان در حالی که سلاح شکاری، قمه و قداره به‌دست داشته‌‌اند، با ورود شبانه به مزرعه، دست و پای سه نگهبان را با طناب بسته و۱۱۴ راس شترمرغ را سرقت کرده‌اند.

وی افزود: پلیس در جست‌وجوی سارقان بود تا این‌که ردپای متهمان را به‌دست آوردند. در جریان تحقیقات پلیس سه نفر از سارقان شناسایی وبازداشت شدند. آنها به جرایمشان اعتراف کردند

۲۳۰