رییس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان در آیین همایش بزرگداشت شهدای خبرنگار و روز بسیج رسانه که با حضور روسای سازمان های بسیج رسانه کشور و سرتیپ بسیجی محمدرضا نَقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار شد، به عنوان مدیر نمونه کشوری انتخاب و با لوح سپاس از وی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری ربیع از اصفهان،رضا صفری، در آیین همایش بزرگداشت شهدای خبرنگار و روز بسیج رسانه که با حضور روسای سازمان های بسیج رسانه کشور و سرتیپ بسیجی محمدرضا نَقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار شد، به عنوان مدیر نمونه کشوری انتخاب و با لوح سپاس از وی تقدیر شد.
اجرای موفق ماموریت ها، خلاقیت و ابتکارات در اجرای برنامه ها از جمله شاخص های رییس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان بود که سبب شد، وی به عنوان مدیر نمونه کشوری شایسته تقدیر و دریافت لوح سپاس از جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج و رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور شد.
بر اساس این گزارش در لوح سپاس رضا صفری آمده است: قدم نهادن در مسیر رشد و توسعه فرهنگی جامعه علاوه بر عزمی برخواسته از تعهد و ایثار قدم های محکم و استوار بصیرتی دین مدار و پر عیارمی طلبد لذا توانمندی های متعهدانه و مسئولانه تان سوابقی را رقم زده است که گویای شایستگی های لازم برای انتخاب در این عرصه بوده است.
نقش رسانه در پیشبرد اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی و آگاه سازی اذهان عمومی و مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان بی بدیل و بی نظیر است و جامعه به وجود مدیرانی چون شما که به رغم مشکلات فراوان در راستای آگاهی بخشی تلاش می کنید افتخار می کند.
ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه و خستگی ناپذیر حضرتعالی در عرصه رسانه و همکاری بی منت و یاری رسانی به این سازمان در جهت حفظ آرمان های والای امام و انقلاب از ایزدمنان برای همه مجاهدان و تلاشگران این عرصه به ویژه شما برادر عزیز، توفیق و تداوم و سعادت و سرافرازی در زیرسایه ولی نعمتان امام زمان(عج) به رهبری امام خامنه ای تمنا و آرزومندم.