در قالب مسابقه نقاشی و به همت فرهنگ‌سرای بانو:
کودکان کاشانی مهرورزی به نیروی انتظامی را به تصویر می‌کشند

«مهر ورزی را نقاشی کنیم»عنوان مسابقه نقاشی است که توسط فرهنگ‌سرای بانو سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان به مناسبت هفته نیروی انتظامی آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، فرهنگ‌سرای بانو سازمان در راستای نکوداشت تلاش و از خود گذشتگی کسانی که آرامش هموطنان‌شان را بر آسایش خود ترجیح می‌دهند، اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی« مهرورزی را نقاشی کنیم» کرده است.
مدیر فرهنگ‌سرای بانو با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای تبجیل از بزرگ مردان جان بر کفی است که تلاش و ایثار بی وقفه آنان، زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است، در رابطه با این برنامه فرهنگی هنری گفت: این رقابت با پیام “با هم برای امنیت و سلامت”ویژه دانش‌آموزان مقطع سنی ۷ تا ۱۲ سال برگزار می‌شود.
زهرا محسنی خاطر نشان کرد: طبق اطلاع رسانی انجام شده علاقه‌مندان می‌توانند با به تصویر کشیدن آثار نقاشی و ارسال آن به شماره تلفن ۰۹۹۰۶۰۰۸۱۸۴ از طریق سرویس پیام رسان واتساپ وسروش در این رقابت شرکت کنند و از جوایز این مسابقه بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به اینکه مسابقه نقاشی« مهرورزی را نقاشی کنیم» با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی و اداره آموزش و پرورش کاشان برگزار می‌شود، در ادامه گفت: آخرین فرصت حضور در این رقابت ۱۳ آبان ماه همزمان با روز اخلاق و مهرورزی و روز دانش آموز است.