مدیرعامل شرکت برق منطقه ای شهرستان اصفهان گفت: مسائل و مشکلات ایجاد شده با انبوه سازان مربوط به دوره مدیریت پیشین بوده و اکنون در تلاش برای رفع نگرانی انبوه سازان هستیم.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا، حمیدرضا پیرپیران در نشست هم اندیشی برای رفع مشکلات سازندگان مسکن که به همت کمیسیون عمران شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: مسائل و مشکلات ایجاد شده با انبوه سازان مربوط به دوره مدیریت پیشین بوده و در دوره جدید نهایت تعامل و خدمت رسانی را با مراجعان داریم.

وی افزود: به طورکلی ۲ نگاه به امور مرتبط با برق وجود دارد، در نگاه اول به عنوان زیرساخت و در وهله بعدی ایجاد رفاه برای مردم که باید درنظر گرفته شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه هدف این شرکت ارائه خدمات به ساده ترین و سالم ترین شکل ممکن است، ادامه داد: بیش از ۸۵ درصد امور اداری در این شرکت به صورت غیرحضوری صورت می گیرد و همواره در تلاش برای رفع نگرانی انبوه سازان هستیم.
پیرپیران در پایان خاطرنشان کرد: ۴۰ تا۵۰ درصد خاموشی ها با اقدامات صورت گرفته در مدیریت جدید کاهش یافته و امیدواریم الگویی برای کشور در این زمینه باشیم.