سه عضو کودک مراکز کانون استان در مسابقه بین المللی نقاشی کشور هنگ کنگ که با موضوع شادی برگزار شده بود به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا،  برگزیدگان مسابقه بین المللی نقاشی کشور هنگ کنگ اعلام شد که در این میان سه عضو کودک مراکز کانون استان افتخارآفرینی کردند.

بر این اساس کوثر یارمحمدی ۸ ساله و محمدباقر موسوی ۶ ساله هر دو از مرکز شاهین شهر اصفهان علاوه بر کسب دیپلم افتخار، به ترتیب نشان های نقره ای و برنزی این رویداد هنری را به دست آوردند. همچنین ارشیا کنعانی ۸ ساله از مرکز گز موفق شد دیپلم افتخار این مسابقه را کسب کند.
در این مسابقه که در سال ۲۰۱۵ و با موضوع شادی برگزار شده بود، ۱۶ کودک و نوجوان دیگر موفق به دریافت دیپلم افتخار و ۲۳ نفر موفق به دریافت گواهی شرکت شدند.
اسامی دیگر دریافت‌کنندگان دیپلم افتخار و گواهی شرکت این مسابقه در پایگاه خبری کانون به نشانی اینترنتی www.kanoonnews.ir  اعلام شده است.
این برگزیدگان از بین ۱۱هزار و ۴۰۰ اثر رسیده از ۳۸ کشور جهان انتخاب شده‌اند و در عین حال امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز به عنوان یکی از ۱۰ مرکز هنری برتر برای ارائه آثار هنری از سوی برگزارکنندگان مسابقه شناخته شده است.
کانون ۳۷۸ اثر نقاشی اعضای خود را به دبیرخانه این مسالبقه در هنگ‌کنگ ارسال کرده بود.