به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، اجلاس  «دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی»صبح امروز درواحد علوم تحقیقات برگزار شد.

این مراسم با حضور  علی اکبر ولایتی رییس هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی، محمد مهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد حجت‌الاسلام سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، میرحمایت میرزاده عضو  رؤسای کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی و برخی معاونان دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرد.

حجت الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم گفت: امروز سی و هفتمین سالگرد دانشگاه آزاد اسلامی است و در نوع خودش شاید بزرگترین رویداد مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی همین نشست امروز و فردا است‌. رویکرد اصلی این نشست عملیاتی کردن و درحقیقت شروع رویکرد جدید مدیریتی و ساختار جدید در این دوره از دانشگاه خواهد بود. در واقع عرصه جدیدی در دانشگاه آزاد آغاز شده است. لازم بود در یک جلسه توجیهی همه دست اندرکاران حضور پیدا کنند تا مدیران این رویکرد را به تفصیل توضیح دهند.

وی افزود: در این روزهایی که سی و هفتمین سالگرد دانشگاه آزاد را دور هم جمع شدیم مصادف با گام دوم انقلاب اسلامی است که یک حرکت ارزشمند در تاریخ بوده است. قطعا نقش دانشگاه آزاد در گام دوم انقلاب یک نقش اساسی است زیرا دانشگاه یک مرکز تاثیر گذار برای جوانان است. گام اول انقلاب با دستاوردهای بسیاری سپری شد و امروز گام دوم آغاز شده است و قطعا دانشگاه آزاد یکی بزرگترین دانشگاه‌های جهان در ام القرایاسلام است که می‌تواند یک نقش بی بدیل ایجاد کند.

انتهای پیام/