به گزارش پایگاه خبری ربیع، همه چیز به «گله‌ی کرکس‌ها» برمی‌گردد؛ قطعه ای که محسن یگانه آن را خوانده و در آن رژیم صهیونیستی را به خاطر جنایت هایش نکوهش کرده است. اکنون یهودیانِ ایرانی تبارِ مقیمِ آمریکا تصمیم به انتقام گیری از یگانه می گیرند.

وقتی خبر برگزاری کنسرت محسن یگانه در امریکا منتشر می‌شود، طرفداران رژیم صهیونیستی در امریکا تمام داشته های مالی و امکانات رسانه ای خود را به کار می گیرند تا کنسرت یگانه را لغو و انتقامشان را از این خواننده بگیرند.

اما «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد». طرفداران رژیم صهیونیستی کار خود را با انتشار اخباری در رسانه های معتبر آغاز می‌کنند. «اورشلیم پُست» و چند رسانه‌ی دیگر که وابسته به سرمایه‌ی صهیونیستی هستند، اصلی ترین رسانه‌ها برای این کار به شمار می آیند.

این رسانه ها با انتشار مطالبی مدعی می شوند که محسن یگانه در قطعه «گله کرکس‌ها» یهودیان را با کرکس‌ها مقایسه کرده است. آنها در این مطالب ادعا می‌کنند که محسن یگانه شعرِ ضد یهودی خوانده است. آنها به این نکته هم اشاره شده که محسن یگانه در ترانه ای که خوانده خواستار برگرداندنِ بیت المقدس هم شده است.

طرفداران رژیم صهیونیستی هر چه دارند رو می‌کنند تا انتقام خود را از محسن یگانه بگیرند. آنها طرح امضای توماری آنلاین را مطرح می‌کنند تا ۵۰ هزار نفر آن را امضا کنند. قصد اصلی از امضای این تومار هم لغو کنسرت محسن یگانه است. اما در نهایت تنها ۵ هزار تن این تومار را امضا می‌کنند.

صهیونیست‌های ساکن امریکا انتشار ویدیویی با ترانه ی «گله کرکس‌ها» را دست مایه قرار می‌دهند تا فشار بیشتری برای لغو کنسرت محسن یگانه ایجاد کنند. آنها مدعی می‌شوند که در این ویدیو رژیم صهیونیستی مسئول به وجود آوردن داعش معرفی شده است.

در نهایت هیچ کدام از این فتنه‌ها جواب نمی‌دهد.

تلاش های رسانه ای وقتی جواب نمی‌دهد، آنها تهدید به تحریم و تظاهرات در مقابل سالنِ برگزاری کنسرت می‌کنند که در نهایت این کار هم جواب نمی‌دهد.

به هر روی صهیونیست‌ها دست به هر کاری می زنند تا کنسرت محسن یگانه را لغو کنند، اما موفق نمی شوند. چند روز مانده به برگزاری کنسرت، تمام هفت هزار و صد بلیت این کنسرت به فروش می رسد تا به راستی عدو سبب خیر شود.

صهیونیست ها با فضاسازی های مسمومشان نه تنها به هدفِ شومشان نرسیدند که حتی زمینه را برای حضور امریکاییان و ایرانیان بیشتری در کنسرت محسن یگانه فراهم کردند. البته یگانه در سال های گذشته هم یک بار در این سالن کنسرت داشته و توانسته هفت هزار مخاطب را پای کنسرتش بکشد.

کنسرت محسن یگانه ۱۶ دسامبر ۲۰۱۷ در امریکا برگزار شد و ۷ هزار و ۱۰۰ نفر در سالن این کنسرت را دیدند.  یگانه روز گذشته ویدیویی از کنسرتش در امریکا را منتشر کرد که هواداران بسیاری در سالن حضور داشتند. یگانه در این ویدیو اشک شوق می ریزد.

محسن یگانه قطعه «گله کرکس‌ها» را همراه با آلبوم «ته خط» منتشر کرده است. متن ترانه «گله کرکس ها» به این شرح است:

گله ی کرکس ها بازم رسیدن ، انگار جنازه های تازه دیدن
به اسم امنیت یه جای نزدیک ، باز نفس یه ملتو بریدن
صلح اونا در حد یه نماده ، یعنی یه میلیون لشگر پیاده
هرجا ببینن یه کم اختلافه ، اسلحه ی غیرتشون غلافه
دوتا مثلث روی هم میکارن ، اسم یه شهر تازه روش میذارن
دوتا مثلث یعنی ترس و زندون ، دشمن بچه ها لبای خندون
میگن کمین کرده تو این حوالی ، قشون کشی کرده با خوش خیالی
خیمه زدن یه شب رو دشت زیتون ، غنچه هارو کندند با چنگ و دندون
غنچه هارو کندند با چنگ و دندون
آی آدما پاشین که خیلی دیره ، مزرعه زیتون داره میمیره
دعا کنید مرد غروب جمعه ، خاکتونو دوباره پس بگیره
دوتا مثلث روی هم میکارن ، اسم یه شهر تازه روش میذارن
دوتا مثلث یعنی ترس و زندون ، دشمن بچه ها لبای خندون
میگن کمین کرده تو این حوالی ، قشون کشی کرده با خوش خیالی
خیمه زدن یه شب رو دشت زیتون ، غنچه هارو کندند با چنگ و دندون

انتهای پیام/تسنیم