به گزارش پایگاه خبری ربیع، مدیر منطقه ۶ شهرداری اصفهان گفت: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر یک خط اتوبوس از مبداء شهرک شهید کشوری به مقصد ایستگاه قطار شهری و پایانه صفه افتتاح شد و برای جابجایی شهروندان و اهالی این شهرک آغاز به کار کرد.

محمدرضا برکت از افتتاح خط شماره ۱۰۷ اتوبوس واحد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشر در شهرک شهید کشوری خبر داد و اظهار کرد: منطقه شش شهرداری اصفهان با همکاری شرکت واحد اتوبوسرانی، برای رفاه حال اهالی شهرک شهید کشوری و شهروندان اقدام به راه اندازی یک خط اتوبوس از مبداء شهرک شهید کشوری به مقصد ایستگاه قطار شهری پایانه صفه کرده است.

وی ادامه داد: این خط در روزهای گذشته مورد بهره برداری قرار گرفت تا شهروندان ساکن در این شهرک بتوانند از طریق ایستگاه قطار شهری صفه به نقاط مختلف شهر دسترسی آسان و پاک داشته باشند.

مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان با بیان اینکه این طرح به عبور و مرور شهروندان با وسایل نقلیه عمومی، کاهش ترافیک و آلودگی هوا کمک می‌کند، گفت: این خط با پنج دستگاه اتوبوس هر روز از ساعت ۶ صبح تا ۲۱ به شهروندان خدمت رسانی می‌کند و به طور میانگین هر ۱۲ دقیقه یک اتوبوس از ایستگاه سه راهی گلستان و بوستان شهرک شهید کشوری مسافران را به ایستگاه صفه و بالعکس منتقل می‌کند.

وی از افزایش احتمالی تعداد اتوبوس‌های این خط در صورت استقبال شهروندان خبر داد و تصریح کرد: چنانچه تعداد مسافران این خط زیاد باشد و اهالی این منطقه از اتوبوس‌ها استفاده کنند، تعداد اتوبوس‌ها را افزایش خواهیم داد.