به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از گرگان، حسین خلیلی صبح امروز در جلسه هماهنگی اردوی جهادی مسؤولان و خیرین اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سراسر کشور اظهار کرد: معادن، صنایع و زیرساخت‌های ما بر اثر سیل دچار آسیب شده است ولی این جلسه برای کمک به اصناف آسیب‎دیده در سیل برگزار شده است.

وی تأکید کرد: برای رفع مشکلات ناشی از سیل در بخش مسکن و صنعت نیز دغدغه داریم ولی با این جلسه درصدد هستیم که بتوانیم به اصناف و واحدهای صنفی که اکثر خانه‌ها و مغازه‌هایشان زیر گل و لای است کمک کنیم.

رئیس اتاق اصناف استان گلستان با بیان اینکه ملتی مثل ملت ایران در دنیا بی‌بدیل است، افزود: از دولت، سپاه ، بسیج و نیروهای مردمی که جلوه‌های بزرگ از عاطفه و همدردی را در سیل خلق کردند، تشکر می‌کنم.

خلیلی بیان کرد: متأسفانه همچنان وضعیت اقتصادی مناسب نیست اما ملت ایران با وقوع سیل، همه مسائل و مشکلات را فراموش کردند و به کمک سیل‌زدگان شتافتند.

وی ابراز کرد: متاسفانه سیل ویرانگر در چندین استان اتفاق افتاد و مطمئن بودم اگر تنها گلستان دچار سیل بود در همان روزهای نخست بسیاری از مسائل حل می‌شد.

رئیس اتاق اصناف استان گلستان ابراز امیدواری کرد این همبستگی و مشارکت در اصناف و این قشر تاثیرگذار، پویا باشد، یادآور شد: ما تصمیم احمقانه ترامپ را محکوم می‌کنیم، این نادان سپاه را به‎عنوان یک گروه تروریستی در دنیا معرفی می‌کند و خوشبختانه این امر اتحاد و وحدت ملت ایران را بیش از پیش متبلور کرد.

خلیلی با بیان اینکه پس از تصمیم احمقانه «ترامپ» همه آحاد مردم ایران «مرگ بر آمریکا» سر دادند، گفت: پس از این اتفاق شاهد زیبایی‌های بسیاری در حمایت از سپاه بودیم.

وی متذکر شد: اگر سپاه نبود در هشت سال دفاع مقدس موفق نمی‌شدیم، سپاه ماموریت‌های فراوانی در دفاع از حرم و انقلاب اسلامی داشته و نمی‌توان نقش موثر سپاه را نادیده گرفت.

انتهای پیام/۸۳۰۱۵/خ