به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از قزوین، به نقل از روابط عمومی استانداری، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در دیدار با کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) قزوین خدمت کردن به مردم را یک نعمت بزرگ الهی عنوان کرد و گفت: بنا به فرمایش امیرالمؤمنین همین‌که مردم به یکدیگر نیاز دارند یک نعمت است و حمایت‌های بیشتر نیز باید همواره بر اساس همین آموزه‌ها پیگیری شود.

وی افزود: ایجاد اشتغال و افزایش قدرت خرید مردم مهم‌تر از کاهش تورم است که باید موردتوجه دستگاه‌ها قرار گیرد.

زاهدی اظهار داشت: اگر در جامعه تورم صفر هم باشد، مردم باید اشتغال داشته باشند و بدون شغل رقم تورم اهمیتی ندارد که کمیته امداد در این رابطه اشتغال و ازدواج را در دستور کار قرار داده است.

استاندار اضافه کرد: ایجاد اشتغال، فراهم کردن شرایط ازدواج و اعطای مواهب اجتماعی از مهم‌ترین اولویت‌های کمیته امداد است که امیدواریم این اقدامات با توان هرچه بیشتر استمرار یابد.

زاهدی به برآورده کردن آرزوهای افراد نیازمند تأکید کرد و گفت: برخی آرزوها همانند حضور در بارگاه مقدس امام رضا(ع) یا حرم حضرت معصومه(س) از مهم‌ترین اقداماتی است که دستگاه‌های حمایتی همانند کمیته امداد می‌توانند آن را به بهترین نحو برای افراد نیازمند محقق سازند.

وی به تکریم ارباب‌رجوع اشاره کرد و گفت: اقدامات کمیته امداد باید همواره با نگاه و لطف عاطفی باشد و این نگاه پرمهر همواره باید توسط کارکنان رعایت شود.

زاهدی در پایان یادآور شد: کمک به زنان سرپرست خانوار و یتیمان و از کار افتادگان اجر و پاداش بزرگی دارد که امروز موردعنایت کارکنان خدوم کمیته امداد قرارگرفته است.

پایان پیام/