به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید هادی بهادری اظهار داشت: از تمامی کارکنان سازمان که واقعا کار بزرگی انجام می دهند و خدمات مورد نیاز بیش از ۵۰درصد جامعه اعم از خدمات بیمه ای، بازنشستگی و  درمان را به مخاطبان خود ارائه می کنند، تقدیر می کنم.

دکتر بهادری افزود: ضروری است که دولت نیز به سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه ای کشور که بخش اعظمی از افراد جامعه را تحت پوشش خود دارد، توجه و عنایت ویژه داشته باشد.

وی گفت: هدف از این نشست ها این است که چالش های اصلی سازمان را با تعامل فی مابین و ارتباط دائمی با مدیران و کارشناسان سازمان حل و فصل نمائیم.

وی ادامه داد: نشست های نمایندگان با مدیران و کارشناسان استانی باعث می شود تا هنگام ملاقات با مسئولین سازمان بتوانیم منطقی و اصولی از منافع سازمان دفاع کنیم و در واقع باعث می شود تا کارها سرعت بیشتری پیدا کنند.

دکتر بهادری گفت: از تمامی کارشناسان سازمان درخواست داریم تا چنانچه مواردی وجود دارد که از طریق نمایندگان قابل پیگیری است، را منعکس کنند تا بتوانیم مشکلات را حل نماییم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر نوربخش گفت: مرحوم دکتر نوربخش در زمان حیات خود فعالیت های چشمگیر و ارزشمندی انجام دادند و با شناختی که از آقای دکتر سالاری دارم امیدوارم کارهای ارزشمند آن مرحوم را ادامه دهند.

مدیر درمان تأمین اجتماعی آذربایجانغربی نیز در این نشست به شرایط سازمان اشاره کرد و گفت: صندوق تأمین اجتماعی صندوقی است که وابسته به درآمدهای خود است و از بودجه دولتی استقاده نمی کند و همین امر باعث آسیب پذیری آن در برابر طرح های غیرکارشناسی و هزینه زا می شود.

دکتر اسماعیل زاده افزود: در این راستا بخش درمان نیز اولین بخشی است که آسیب می بیند.