به گزارش پایگاه خبری ربیع، با حضور مدیرعامل، معاونین و تعدادی از مدیران شرکت گاز استان اصفهان مراسم تودیع و معارفه روسای ادارات گاز مناطق سه و شش اصفهان و تقدیر از رئیس واحد خدمات فنی و فروش عمده شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس علوی در این مراسم با بیان اینکه تودیع و معارفه در هر مقام و جایگاه مدیریتی وجود دارد، افزود: تنها چیزی که از جایگاه مدیریتی فرد باقی می‌ماند عملکرد و خدمتی است که برای رضای خدا و مردم انجام شده است.

مهندس علوی، چهار بعد مهم از ابعاد هوش هیجانی مورد نیاز برای مدیران را، ارتباط مؤثر با دیگران، داشتن سعه صدر و آستانه تحمل بالا، برخورداری از اعتماد به نفس و امید به آینده عنوان کرد و گفت: اینجانب از مدیران انتظار دارم تا با هماهنگی و استفاده از نیروهای متعهد و متخصص مربوطه و در چارچوب ضوابط شرکت در جهت توسعه، حفظ و نگهداری تأسیسات، پیاده سازی الزامات تعالی سازمانی، توسعه اخلاق و فرهنگ تکریم ارباب رجوع و توانمند سازی کارکنان برنامه ریزی و اقدام نمایند.

 وی، بیان داشت: از یک مدیر ساعی و موفق شرکت انتظار می رودکه وی قدرت حل مساله، توان ایجاد نشاط و شادی در محیط کار وجسارت و شجاعت لازم در رویارویی با مشکلات و مسائل مختلف را داشته باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بر توجه ویژه به پاسخگویی تلفنی مشترکین از طریق ایجاد راهنمای مشترکین در تلفن گویای شرکت، عملکرد صحیح و دقیق مأمورین قرائت کنتور، ترمیم ترانشه های حفاری و تعویض کنتورهای خراب مشترکین خانگی به منظور ارتقای کیفیت خدمات و کاهش کاستی‌ها و شکایات تاکید کرد و افزود: توسعه خدمات گازرسانی نیازمند تعامل سازنده با مشترکین وبرنامه ریزی مناسب است.

وی، با تقدیر از زحمات رئیس واحد خدمات فنی و فروش عمده و روسای مناطق شش و سه، بیان داشت: آقای محمد عابدی فرد یکی از مدیران خدوم و موفق این شرکت بودند که اینک پس از ۳۴ سال خدمت صادقانه و خالصانه به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند.

مهندس علوی همچنین طی حکمی، ابراهیم اکبری مقدم را به عنوان رئیس خدمات فنی و فروش عمده، رجبعلی کاظمی رئیس سابق اداره گاز منطقه سه را به عنوان رئیس جدید اداره گاز منطقه شش و محمد محمودیان را به عنوان رئیس جدید اداره گاز منطقه سه اصفهان منصوب و با تاکید بر ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، هریک از روساء را به وحدت و همدلی، تعهد ومسئولیت پذیری در جهت رضایتمندی خداوند متعال و همچنین مشترکین توصیه کرد.