به گزارش پایگاه خبری ربیع، ستاره بلژیکی رئال مادرید هنوز قادر به حضور در تمرینات گروهی نیست و دربی ۱۲ بهمن را از دست خواهد داد.

ادن هازارد ۵ آذر بود که در جریان بازی با پی اس جی و توسط توماس مونیه مصدوم شد. او از دوشنبه گذشته و پس از ۵۸ روز توانسته بود تمرینات انفرادی خود را آغاز کند و جمعه گذشته سرانجام توانست به کار با توپ بپردازد. این یک خبر فوق العاده برای زیدان بود و گفته می شد او قادر خواهد بود که اول فوریه(۱۲ بهمن) در دربی مادرید برابر اتلتیکو حداقل برای دقایقی به میدان برود اما امروز آاس ادعا کرد که ستاره بلژیکی این بازی حساس را نیز از دست خواهد داد.

رئال مادرید اولین تمرین خود پس از پیروزی بر وایادولید را امروز انجام داد و ادن هازارد بازهم به صورت انفرادی تمرین کرد. مچ پای او بهبود پیدا کرده ولی هنوز شرایط صد در صدی ندارد و به همین دلیل زیدان قصد ندارد در دربی روی او ریسک کند

هدف اصلی این است که ادن هازارد بتواند در بهترین فرم به بازی ۷ اسفند برابر منچسترسیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برسد.

ستاره بلژیکی گران ترین خرید تاریخ رئال مادرید است اما مصدومیت ها به وی اجازه درخشش نداده اند. او امیدوار است در مقطع پایانی فصل که بازی های حساسی پیش روی رئال خواهند بود، بتواند اعاده حیصیت کند.