به گزارش پایگاه خبری ربیع از اصفهان،اختلاف‌نظر هیئت تنیس روی میز استان اصفهان و باشگاه سپاهان را نیز می‌توان یکی از مهم‌ترین اخبار ورزشی استان در هفته گذشته قلم‌ داد کرد.

بر این اساس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان اعلام کرد که تیم لیگ برتری بانوان که با نام سپاهان در لیگ شرکت کرده بود، در نیم‌فصل دوم با نام اسپانسر دیگری به میدان خواهد رفت.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان در گفت‌وگو با فارس با انتقاد شدید از نحوه برخورد باشگاه سپاهان تأکید کرد: در روزهای گذشته باشگاه سپاهان با ارسال نامه‌ای تند و توهین‌آمیز، موجب دل‌شکستگی مجموعه تنیس روی میز اصفهان، بازیکنان و کادر فنی این تیم شد و از باقریان باسابقه مدیریتی چندین ساله در حوزه ورزش، چنین رفتاری دور از انتظار بود و ناراحتی خود را از رفتار برخورد صورت گرفته به مدیران مجتمع فولاد منتقل می‌کنم.

تکابی با بیان این‌که نامه کتبی مدیرعامل باشگاه سپاهان تحقیرآمیز بود یادآور شد: در این مدت بارها با باقریان تماس گرفتم اما وی حتی حاضر به جواب دادن تلفن من هم نشد.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان ادامه داد: به‌طور حتم تیم بانوان استان اصفهان در دور برگشت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز بانوان، با نام دیگری حضور خواهد یافت و در صورتی‌ که باشگاه سپاهان امکان تأمین بودجه برای این تیم را ندارد، حاضر هستیم پول پرداخت‌شده را برگشت بدهیم، رفتار یک مدیر باید بر مبنای احترام باشد و مسئولان سپاهان نیز باید بدانند که صندلی مدیریت و این پست و مقام‌ها زودگذر هستند و آنچه بر جای خواهد ماند، رفتار و عملکرد مدیران خواهد بود