به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از این ساعت جدید به تازگی در وب سایت FCC با کد LM-W319 معرفی شده است. این ساعت هوشمند را می تواند محصولی امیدوار کننده بعد از چند سال ناکامی الجی در ساخت یک ساعت پرفروش دانست.

کمپانی کره ایی الجی به نظر می رسد در سال جدید قصد دارد گجت های هوشمند قدرتمندی را روانه بازار کند از این رو تمرکز خاصی روی ساخت ساعت هوشمند دارد. الجی مدتی پیش عنوان کرده بود که در سال ۲۰۱۸ قصد دارد سه ساعت هوشمند روانه بازار کند که البته دو مدل از آن ها به روز شده ساعت های سال گذشته هستند. به نظر می رسد الجی قصد دارد در کنار محصول جدید مشکلات ساعت های سال گذشته خود را نیز برطرف کند و این دو دستگاه از سیم کارت ۴G نیز پشتیبانی می کنند از این رو دو مدل یاد شده از نظر سخت افزاری مانند نسخه های قدیمی هستند. اما مدل جدید این ساعت امکانات متفاوتی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

ساعت جدید الجی با کد LM-W319 از سیم کارت پشتیبانی نمی کند به نظر می رسد این ساعت هوشمند مطابق نسخه های قبلی از وای فای و NFC پشتیبانی کند این اتفاق نشان می دهد که الجی در کنار ساعت جدید خود انتظار فروش بالایی را برای نسخه های به روز شده برای افرادی که علاقه به استفاده از سیم کارت در ساعت هوشمند خود دارند. بدون شک الجی در ساعت هوشمند جدید خود از پردازنده جدید شرکت کوالکام استفاده خواهد کرد تا بتواند از ویژگی های جدید سیستم عامل Wear OS به راحتی پشتیبانی کند.

هنوز زمان دقیقی از رونمایی و عرضه ساعت LM-W319مشخص نشده است اما به نظر می رسد الجی این ساعت های هوشمند را در سه ماه سوم سال در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار دهد. باید دید آیا امسال را می توان سال الجی در ساعت های هوشمند نامید یا الجی برای برترین شدن باید بیشتر به تکنولوژی های روز توجه کند.