به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از رنگی رنگی/ زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید 🙂
ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی بریم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم 🙂
تا حالا شده خودتون رو در نود و شش سالگی تصور کنین؟ به این فکر کنین که در اون سن مشغول چه کاری هستین؟ به ذهنتون رسیده که ممکنه آدم تو اون سن یک شغل هیجان انگیز داشته باشه؟
امروز تو رنگی یاب می خوایم با خانمی آشنا بشیم به اسم ایریس آپفل که یک استایلیست ، طراح داخلی و چهره ی مد شناخته شده هست و حتی توی سن ۹۶ سالگی دست از رویاهاش برنداشته و شغل مورد علاقه ش رو دنبال می کنه.یکی از مهم ترین نکاتی که می تونیم از ایریس یاد بگیریم این هست که “برای جوان موندن باید فکرتون رو جوان کنید”. این اعتقاد ایریس هست و همچنین عقیده داره سن فقط یک عدده و میگذره و خودش رو وابسته به این اعداد نمی کنه.اما فقط سن این خانوم نیست که باعث شهرتش شده، استایل عجیب و هیجان انگیزی که برای خودش انتخاب کرده توجه زیادی رو به سمتش جلب کرده. استایلی پر از رنگ و زیورآلات جالب و عجیب و عینک بزرگی که همراه همیشگی تیپ خانم آپفل هست. ایریس گفته :” درسته که من از زیوآلات زیادی استفاده می کنم اما با یک سبک ساده و خلوت تر هم میشه شیک پوش بود و زیبا به نظر رسید” یکی از نکات جالب در مورد ایریس اینه که در سن نود سالگی تازه پا به عرصه ی مدلینگ گذاشته.
یکی از ویژگی های آدم رنگی اینه که سبک منحصر به فرد خودت رو داشته باشی. دقیقا همین موضوع خانم آپفل رو تبدیل به یک آدم رنگی می کنه. نکته ی جالبی که در بعضی از مصاحبه ها و نوشته هاش دیده شده اینه که گفته:”مردم از من میپرسن چی بپوشیم؟ اما اگر من بهتون بگم این دیگه سبک شما نمیشه، میشه سبک من” و عقیده داره که هرفردی متناسب با شخصیت و علاقه ی خودش باید سبکش رو بسازه.
با اینکه خانوم آپفل گفته علاقه ای به تکنولوژی نداره و حتی از ایمیل هم استفاده نمی کنه و انگار در چند قرن پیش زندگی می کنه، اما یک صفحه ی اینستاگرام داره که میتونه کمکتون کنه بیشتر با سبک زندگی رنگی شون آشنا بشین.و اگر شماهم مثل رنگی رنگی به زندگی ایشون علاقه مند شدین خبر خوب اینه که مستندی در موردشون ساخته شده که میتونین تماشا کنین و لذت ببرین.