رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت:مسئولان، قضات و تمامی کارکنان این دستگاه باید با احساس تکلیف و وظیفه همگانی مانع ورود هر گونه آسیب و آفت به بدنه این قوه شوند.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول تاریخ همواره در معرض آماج  تهدیدات و حملات دشمنان قسم خورده بوده و مردم و مسوولان انقلابی آن  در تمامی لحظات و شرایط سخت و بحرانی حامی و پشتیبان ولی فقیه ، انقلاب و ارزش های آن بوده اند و امید است دولتمندان با همت مضاعف در جهت رفاه بیشتر عموم  و اجرای منویات و اولویت های هفت گانه بیش از پیش تلاش کنند.
وی در ادامه از اصفهان به عنوان شهر درخشنده در تاریخ شیعه یاد کرد و گفت: اصفهان شهری است که در مکتب اسلام و شکل گیری نهضتی که مقدمه نهضت و قیام آسمانی حضرت ولی عصر(عج) است نقشی مهم، درخشنده و اثر گذار داشته و خدمت به این شهر و مردمانش از افتخارات ما محسوب می شود.
حجت الاسلام والمسلمین خطیب ضمن تاکید بر امر اطلاع رسانی به خدمات دستگاه قضایی تصریح کرد: حفظ سلامت قوه قضاییه  به عنوان یکی از  اصلی ترین و اساسی ترین  وظایف و از همه مهمتر  منویات و انتظارات مقام معظم رهبری (مد ضله) بوده  که جز با همکاری و تعامل همه جانبه مسئولان، قضات و تمامی کارکنان این دستگاه ها محقق نخواهد شد و همگی با احساس وظیفه و تکلیف فراگیر باید مانع از ورود  هرگونه آسیب و آفت به بدنه دستگاه ها شویم.
وی متعقد بود: عوامل آسیب زای بیرونی اصلی ترین تهدید دستگاه قضایی است و باید با نگاه ویژه سیستمی، سازمانی و جمعی از ورود افراد سودجو، فرصت طلب و کسانی  که  برای کسب منافع شخصی از هیچ اقدام و تخلفی فروگذار  نمی کنند جلوگیری کرد.
وی تاکید کرد: نیروی انسانی در دستگاه قضایی سرمایه اساسی و اصلی بوده و حفاظت و صیانت از این سرمایه ارزشمند که برای جذب و ارتقاء آن هزینه های سنگین مادی و معنوی شده است ، مهمترین وظیفه حفاظت و اطلاعات می باشد.
وی هشدار داد: دستگاه های قضایی بدون ذره ای اغماض  با هر گونه فساد و افرادی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب خائن به کارکنان و ظالم به مردم هستند برخورد قاطع خواهد کرد و با تمام قوا از حیثیت، آبرو و زحمات قضات و کارکنان دفاع می کند.