به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس علی معیری اظهار داشت: نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، با رویکرد شناسایی دستاوردها و پیشرفت های جدید در زمینه IT و همچنین تسهیل در ارتباطات و تشریح سرویس ها و خدمات IT محور سازمان ها و شرکت ها به بازدیدکنندگان، ایجاد شده و همه ساله این نمایشگاه در حوزه ICT برگزار و مورد استقبال گسترده مخاطبین قرار می گیرد.
مهندس معیری گفت: سازمان تامین اجتماعی با رویکرد ارائه خدمات و سرویس های نوین بیمه ای و درمانی در حوزه فناوری اطلاعات، اقدام به شرکت در نمایشگاه مذکور نموده است.
وی افزود: حضور سازمان در نمایشگاه سال جاری با همکاری اداره کل روابط عمومی، شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین، بانک رفاه، شرکت های ساتا، رایتل، داده پردازی و بیمارستان میلاد همراه خواهد بود.
معیری تصریح کرد: غرفه سازمان تامین اجتماعی در سالن دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ برپا خواهد بود و در ۹ ایستگاه، خدمات الکترونیک این سازمان به مخاطبان و بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.
گفتنی است، بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ بیست و هفتم لغایت سی ام تیر ماه سال جاری برپا خواهد بود.