به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از سنندج، حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان پیش از ظهر امروز به همراه فرمانداران و مدیران حوزه سیاسی و امنیتی استانداری با حضور در ستاد فرماندهی قرارگاه عملیاتی لشگر ۲۸ پیاده کردستان، روز ارتش را به فرماندهان و پرسنل تبریک گفتند.

وی در این دیدار ضمن گرامیداشت روز ارتش به تمام نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: وجود و تقویت ارتش در اقصی نقاط کشور بویژه در مقطع حساس کنونی یک امر ضروری است.

وی افزود: امروز دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی با تمام توان در خدمت نیروهای مسلح، ارتش و سپاه است خصوصا در این مقطعی که ترامپ سپاه پاسداران را در لیست تروریستی قرار داد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ادامه داد: دستگاه‌های حاکمیتی، دولتی و مردم در مقابل یاوه‌گویی‌های ترامپ پشتیبانی خوبی از نیروهای مسلح ما داشتند.

وی تصریح کرد: مطمئنا دشمنان انقلاب اسلامی در این توطئه جدیدی که راه انداختند به پشتیبانی و همراهی ملت و درایت مقام معظم رهبری بازهم رسوا خواهند شد و در آینده نزدیک شاهد سرافکندگی استکبار به سرکردگی امریکا باشیم.

خوش‌اقبال گفت: اعتقاد داریم که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، ارتش ما و سپاه ما تحت رهبری مقام معظم رهبری با قدرت و قوت بیشتر از گذشته در همه عرصه‌ها حاضر خواهند شد.

وی افزود: ما شاهد هستیم در همه عرصه‌ها بسیج، سپاه، نیروی‌انتظامی، ارتش و … در کنار ملت هستند همانطور هم که مشاهده کردیم در بارندگی‌های اخیر و وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور نیروهای ارتشی، سپاهی و … تمام قد در خدمت مردم سیل‌زده بودند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تاکید کرد: نیروهای ارتشی و سپاهی قدرتشان را بعد از لطف خدا، از مردم دارند بنابراین در کنار مردم هستند و این مردم هم ثابت کرده‌اند که همیشه در کنار نیروهای مسلح هستند.

وی ادامه داد: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران هم در جنگ هشت ساله، هم در بازسازی‌های بعد از جنگ و هم در تمام بحران‌هایی که برای نظام و برای مردم پیش می‌آید، پیشگام هستند.

خوش‌اقبال گفت: امیدواریم نیروهای ارتش با قدرت بیشتر و بهتر از گذشته حافظ امنیت کشور باشند و در کنار مردم در بحران‌ها حضور داشته باشند البته در طول این چهل سال هم ثابت کردند که در کنار مردم هستند.

وی تصریح کرد: نیروهای ارتش در مراسم رژه روز ارتش اقتدار خود را در اقصی نقاط کشور به نمایش خواهند گذاشت تا دشمنان انقلاب اسلامی مایوس شوند و متوجه شوند که امروز ارتش و سپاه همه در یک مسیر در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی همراه و همقدم هم هستند و دولت جمهوری اسلامی هم با تمامی امکاناتی که در اختیار دارد در خدمت نیروهای مسلح است و قدرشناس زحمات آنان است.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۸۳