نماینده شاهین‌شهر در مجلس با بیان اینکه حل مشکل سرمایه‌گذاران پدیده شاندیز باید در دستور کار قرار گیرد، نسبت به مسدود شدن حساب مؤسسه ثامن‌الحجج انتقاد کرد و گفت: افرادی که حتی ۲ الی ۳ میلیون تومان پول در این مؤسسه سرمایه‌گذاری کرده‌اند، اجازه برداشت پول خود را ندارند.

به گزارش پایگاه خبری ربیع، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی یش از پایان نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در تذکری شفاهی خطاب به وزیر اقتصاد گفت: حل مشکل سرمایه‌گذاران پدیده شاندیز باید در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: همچنین مدتی است که حساب مؤسسه ثامن‌الحجج را مسدود کرده‌اند و افرادی که حتی ۲ الی ۳ میلیون تومان پول در این مؤسسه سرمایه‌گذاری کرده‌اند، اجازه برداشت پول خود را ندارند.

نماینده شاهین‌شهر در مجلس در ادامه تصریح کرد: از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌خواهم طرح همسان‌سازی بازنشستگان تابع قانون تأمین اجتماعی را اجرایی کند، چرا برای بخشی از کارکنان خود این قانون را اجرا کردید اما برای توده‌های کارگران مستضعف اجرا نکرده‌اید؟

وی تأکید کرد: انتظار است اقداماتی برای بازنشستگان فرهنگی و بهداشت و درمان نیز صورت گیرد، همچنین برای رفع مشکلات بازنشستگان پیش از موعد نیز تمهیداتی اندیشیده شود.

حاجی‌دلیگانی در پایان در تذکری به وزیر دفاع خاطرنشان کرد: در مورد طرح یکسان‌سازی بازنشستگان ارتشی که برخی از آنها با ۷۰۰ هزار تومان حقوق زندگی می‌کنند، چاره‌ای بیاندیشید.