به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازایسنا، نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و خونه به خونه با برد یک گله آبی‌پوشان پایتخت همراه شد.

حواشی این نیمه به شرح زیر است:

– قبل از شروع بازی و زمانی که بازیکنان دو تیم برای تعویض لباس‌های خود به رختکن رفته بودند. یک جیمی جامپ وارد زمین شد تا با بازیکنان استقلال عکس بگیرد ولی خیلی سریع متوجه شد برای پریدن به داخل زمین عجله کرده و در نهایت ماموران او را به بیرون انتقال دادند.

– داریوش شجاعیان، میلاد زکی پور و مهدی قائدی که امروز روی نیمکت استقلال نبودند، در جایگاه خبرنگاران مستقر شدند؛ البته هواداران خونه به خونه با پرتاب صندلی و بطری آب این بازیکنان را مجبور به تعویض صندلی‌شان کرد.

– پرتاب اشیا از سوی هواداران خونه به خونه بعد از گل تیام هم رخ داد و آنها به سمت استقلالی‌ها و خبرنگاران اشیا مختلفی را پرتاب کردند و در این میان نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه اروندان تنها نظاره گر بود.

– در دقیقه ۴۵ این دیدار مامه تیام به دلیل مصدومیت جایش را به علی قربانی داد.

– درگیری امید نورافکن با کاظمی بازیکن تیم خونه به خونه در نهایت منجر به دریافت کارت زرد به هر دو بازیکن شد.

– در اواسط نیمه اول این دیدار در یک صحنه جپارف از خسرو حیدری خواست تا نوع استقرارش را تغییر دهد ولی عدم ارتباط کلامی میان این دو بازیکن در نهایت جپارف را مجاب کرد تا از برنامه ریزی در این زمینه با حیدری صرف نظر کند.

انتهای پیام