به گزارش پایگاه خبری ربیع، جلسه روسای کانونهای بازنشستگی استان اصفهان بامسئولین بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ در اداره کل استان اصفهان با حضور مسئولین بیمه تکمیلی آتیه سازان برگزار گردید.

جلسه بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات بازنشستگان در خصوص بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ با حضور ترکان رئیس کانون بازنشستگان استان و هاشمی رئیس کانون شهرستان و تعدادی از اعضاء هیات مدیره کانونها، دکتر مصلحی مدیربیمه آتیه سازان حافظ به اتفاق ولی پور معاون وی در اداره کل استان اصفهان برگزار گردید.

دراین دیدار ابتدا هاشمی رئیس کانون بازنشستگان شهرستان اصفهان هدف ازاین جلسه را بررسی مسائل و مشکلات بازنشستگان و مستمری بگیران در حوزه خدمات بیمه تکمیلی دانست و افزود: با توجه به کهولت سن در تعدادی از بازنشستگان و مستمری بگیران و نیاز به مراکز درمانی بیشتر، لازم است بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ با مراکز درمانی از قبیل کلینیک‌های چشم پزشکی، دندانپزشکی و همچنین قرارداد با بیمارستان الزهرا و سعدی اصفهان و استفاده از کلیه خدمات این بیمارستان را در دستور کار خود قراردهد تا بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز بتوانند از کلیه خدمات درمانی و تکمیلی استفاده نمایند. حمید ایروانی معاون اداری مالی تأمین اجتماعی استان اصفهان ضمن خیرمقدم، تلاش کانونها درارائه خدمات بیمه تکمیلی بازنشستگان را شایسته ارزیابی کرد و افزود: با توجه به شرایط کنونی در جامعه نظام سلامت را باید در اولویت‌های مهم قرارداد واین امر میسر نمی‌شود مگر با تلاش و کوشش کلیه مسئولین که این امر به صورت جد در حال اجراست. ایروانی در ادامه سخنان خود ابراز امیدواری کرد وگفت: درحال حاضر باید با تمام توان خود در خدمت مخاطبین سازمان بویژه بازنشستگان عزیز باشیم وبکوشیم تا گلایه و دشواریها و مشکلات به حداقل برسد. معاون اداری مالی اداره کل استان اصفهان به تعداد مستمری بگیران و بازنشستگان استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تعداد ۲۴۸۹۳۱ پرونده در استان اصفهان وجوددارد که تاکنون با همت و تلاش کلیه همکاران توانسته‌ایم با جدیت در خصوص اجابت درخواستهای نامبردگان اقدام نماییم. وی در پایان نوید داد که این اداره کل در تلاش است تا حق بیمه تکمیلی بازنشستگان را در اسرع وقت واریزنماید تا این عزیزان بتوانند به موقع از خدمات بیمه تکمیلی بهره مند گردند.