به گزارش پایگاه خبری ربیع، مسئول تشکل‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به فرارسیدن دهه کرامت از ۱۳ تا بیست و سوم تیر ماه به ویژه برنامه‌های تدارک دیده شده در این دهه اشاره کرد و گفت: تجلیل از هیئت‌های مذهبی مجری طرح کریمانه «هر هیئت مذهبی ۱۱۰ بسته غذایی برای محرومان» با شعار «تشکل‌های مردمی، پرچم‌دار خدمت کریمانه»، تجلیل از خادمان و دست اندرکاران هیئت‌های مذهبی شرکت کننده در طرح همدلی با سیل‌زدگان با شعار «خدمت به مردم، لذت روحی ـ نشاط معنوی» و تجلیل از هیئات مذهبی فعال مستقر در بقاع متبرکه و امام زادگان با شعار «امامزادگان، ذخایر معنوی جامعه» از برنامه‌های این اداره برای تقدیراز هیئت‌های مذهبی فعال استان در دهه کرامت است.

حجت‌الاسلام حسن بابایی با اشاره به برگزاری جشن «دختران آفتاب» افزود: این برنامه با شعار «حضرت فاطمه معصومه (س)، جلوه کرامت و مهربانی» به منظور تجلیل از فعالان و نخبگان علمی، فرهنگی و ورزشی تشکل‌های دینی در کانون‌های فرهنگی و تبلیغی برگزار می‌شود.

وی برگزاری گفتمان‌های دینی با شعار «در شادی اهل‌بیت (ع) شاد باشیم»، در مساجد و مراکز فرهنگی و حضور منسجم و سازماندهی شده دانش‌آموزان در طرح اوقات فراغت در مساجد با شعار «مساجد، پایگاه ترویج مشارکت اجتماعی» از برنامه‌های مدنظر برای مساجد در دهه کرامت برشمرد.

حجت الاسلام بابایی گفت: برگزاری مسابقه فرهنگی در فضای مجازی با نام «رونق تولید، شادی و امید» و تهیه ویژه نامه‌های الکترونیکی با موضوع «امام هشتم؛ جلوه رأفت، محور وحدت» از ویژه برنامه‌های ما در فضای مجازی است.

مسئول تشکل‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان افزود: ساماندهی کاروان‌های زیارتی قم و جمکران در قالب انجمن اسلامی مسافران کوی بهشت نیز از برنامه‌های ما برای دهه کرامت است.

وی با اشاره به اینکه فراخوان عکس من و دختر محجبه‌ام، ویژه کارمندان دولت و همایش شهدای مدافع حرم با عنوان «شهدا، الگوی جوانان در تحقق گام دوم انقلاب» برای جوانان برگزار می‌شود گفت: نمایشگاه حجاب و عفاف با شعار «عفاف و حجاب، گوهر خانواده مهدوی» و طرح اوقات فراغت در بقاع متبرکه با شعار «زیارت با معرفت کمال آرامش و سعادت» نیز در دهه کرامت افتتاح می‌شوند.