وی به استقبال چشمگیر شرکت کنندگان و همکاری صمیمی همه ارگان ها و سازمان ها جهت برگزاری هرچه بهتر این جشنواره اشاره کرد و گفت: بنا به تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ تمدید و زمان برگزاری جشنواره نیز روز ۳ خرداد ۱۴۰۲ سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و ایثار تعیین گردید.

وی با بیان اینکه ایده برگزاری این جشنواره در دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان شکل گرفته است، افزود: با حمایت کامل دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و همکاری صمیمانه همه دانشگاه های استان و همه مسئولان ادارات، سازمان ها و نهادهای استان، اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره به ریاست حجت الاسلام و المسلمین علیرضا جواد کلباسی معاون دفتر استانی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان برگزار و تصمیمات راهبردی خوبی گرفته شد.

مشرف زاده ادامه داد: علاوه بر اهداء جوایز نفیس این جشنواره به برگزیدگان، طبق هماهنگی صورت گرفته توسط دبیرخانه جشنواره، آثار برگزیده در صدا و سیما و نیز در قالب یک نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

این جشنواره ویژه عموم دانشگاهیان استان اعم از دانشجویان، اساتید و پرسنل دانشگاه می باشد و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی سایت جشنواره به آدرس اینترنتی https://mohajer.tvu.ac.ir/janfada مراجعه نمایند.