به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از گرگان، بهجت تربتی‌نژاد عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از ورود ۸۰۰ نیروی فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جدید در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: کیفیت آموزشی یکی از اولویت‌های جدی آموزش و پرورش است.

وی با بیان اینکه هیچ کلاس درسی در سال تحصیلی جدید بدون معلم نیست، تصریح کرد: کمبود معلم در مدارس از طریق جذب دانشجو معلمان برطرف می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان بر لزوم روند بازدید از مدارس پیرامون ثبت‌نام دانش‌آموزان تاکید کرد و افزود: تیم‌های مختلف از مدارس دولتی و غیردولتی نظارت خود را آغاز و انجام می‌دهند.

تربتی‌نژاد تاکید کرد: با آن دسته از مدیران مدارس که نسبت به اجرای  آیین‌نامه‌ها و بخش‌نامه‌های ستاد ثبت‌نام سهل‌انگاری کنند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان گرگان امروز به ریاست بهجت تربتی نژاد مدیر آموزش و پرورش مرکز استان در ساختمان جدید اداری آموزش و پرورش، دفتر معاونت آموزش متوسطه تشکیل شد.

بر اساس مصوبه جلسه امروز قراراست در جلسه آینده شورای آموزش و پرورش شهرستان گرگان که به ریاست فرماندار تشکیل خواهد شد در خصوص رتبه‌های برتر کنکور سراسری ۱۳۹۸ تصمیم‌گیری شود.

پیش از این مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان از کمبود یک‌هزار و ۸۰۰ معلم در استان خبر داده بود که قرار است بیش از ۵۰۰ فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان «تربیت معلم» بر اساس ماده   ۲۸ جذب استان گلستان شوند.

انتهای پیام/۸۳۰۰۱