به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از ایمنا، علی اصغر شاطوری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: نورپردازی پل غیر همسطح شهید شاهرودی واقع در خیابان کاوه حد فاصل سه راه ملک شهر تا خیابان گلستان با هزینه‌ای بالغ بر ۵۷۰ میلیون تومان تکمیل شده است.

وی افزود: مختصات این پل به طول ۱۵۰۰ متر طی سه ماه با نظارت سازمان زیباسازی به ۶۰۰ پروژکتور نسل جدید ویژه نورپردازی مجهز شد، این پروژکتورها مجهز به سیستم ار. جی. بی است و توسط سیستم کنترل قابلیت اجرای افکت‌های مختص راهنمایی و رانندگی را دارد.

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به وضعیت نامطلوب خیابان پرستار، زیرسازی، جدول‌گذاری و روکش آسفالت این خیابان در دستور کار قرار گرفت و ۸۰۰ تن آسفالت‌ در پنج هزار مترمربع عرصه این خیابان پخش شد.

شاطوری با بیان اینکه باند شرق خیابان پرستار دارای عرض متوسط ۷.۵ متر ماشین‌رو، سه متر پیاده‌رو و فضای سبز حاشیه‌ای است، افزود: باند غرب این خیابان نیز دارای عرض متوسط ۶.۵ متر و پیاده‌رو دو متری است که از سه‌راه سعدی تا خیابان غرضی نیز خیابان به قسمت غرب مادی انتقال می‌یابد و به‌صورت دوطرفه باند رفت و برگشت به عرض آسفالت میانگین ۱۰.۵ متر در حال استفاده شهروندان است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای طرح ساماندهی خیابان پرستار، عرض آسفالت این خیابان به ۹ متر رسیده است.