تکمیل، کلنگ زنی و افتتاح و نوسازی ۹ طرح آموزشی خدماتی رفاهی
عملیات تکمیل، کلنگ زنی و افتتاح و نوسازی ۹ طرح آموزشی، خدماتی و رفاهی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان و استاندار اصفهان در دانشگاه کاشان طی آیینی شروع شد.
در این مراسم عملیات تکمیل کتابخانه مرکزی دانشگاه با زیربنای ۴۲۴۰ متر مربع در ۴ طبقه با اعتبار ۴۲ میلیارد ریال و مرکز همایش ملی و بین المللی دانشگاه با ۲۰۶۰ متر مربع و اعتبار ۶۴ میلیارد ریال شروع شد.
در این آیین همچنین عملیات اجرایی مرکز آی تی دانشگاه و تامین تجهیزات ارتباطات اینترنتی با حمایت مالی مهندس پرویز منوچهری با زیربنای ۱۲۰۰ مترمربع شروع و کلنگ آن به زمین زده شد.
فاز نخست تصفیه خانه دانشگاه با ظرفیت ۸۰۰ متر مکعب و با هزینه ۵۰ میلیارد ریال از دیگر طرح هایی بود که در دانشگاه کاشان احداث شد که برای تکمیل و بهره برداری فاز دوم این طرح به ۱۷۶ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
در این مراسم همچنین نوسازی سرای دانشجویی شهید امیرمنصور مازوچی دکتر عباس مازوچی با زیربنای ۱۷۰۰ متر مربع و ظرفیت ۲۳۰ دانشجو با اعتبار ۶ میلیارد ریال تکمیل وعملیات نوسازی سرای دانشجویی نادیا شاطر کاشانی هم شروع شد.
شرکت نوآوری و فناوری مهندس علی سعیدی هم از دیگر طرح هایی بود که در این مراسم افتتاح شد که با به بهره برداری از این مرکز مکانی برای خلق ایده و رشد و حمایت های آموزشی و پژوهشی نخبگان و صاحبان ایده فراهم می شود.
همچنین در این مراسم کلینیک سلامت حاجیه خانم صدیقه شهابیان مهندس حسین لاجوردی با مساحت یک هزار متر مربع و اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.