به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه هیات دولت با خبرنگاران گفت‌وگو کرد و به سوالات آن‌ها پاسخ داد.

وی در خصوص اختلال در اینترنت گفت: پهنای باند اینترنت کشور کاهش پیدا نکرده است و ما به صورت لحظه‌ای وضعیت اینترنت را پایش می‌کنیم.

زارع‌پور افزود: گاهی اوقات به دلیل مسائلی تصمیماتی برای محدودیت اتخاذ می‌شود و به شکل عمومی ما کاهش پهنای باندی را شاهد نبودیم.

سخنان وزیر ارتباطات در این خصوص باعث شد برخی خبرگزاری‌های کشور نقل قول اشتباهی را از وی منتشر کردند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تکذیب نقل قول‌های اشتباه منتشر شده گفت: در پاسخ به سوال خبرنگاری در حاشیه دولت درباره سرعت اینترنت در روزهای اخیر این نکته مورد تاکید قرار گرفت که پهنای باند کاهش پیدا نکرده است.

بر اساس این گزارش بر خلاف مطالبی که رسانه‌ها، کانال‌های تلگرامی و برخی اکانت‌های توییتر منتشر کرده‌اند، وزیر ارتباطات درباره قطعی اینترنت در ساعات و روزهای آینده هیچ صحبتی نکرده است و تصمیم‌گیری برای محدودیت در اینترنت به دلایل گوناگون جزو تکالیف وزارت ارتباطات نیست.

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تکذیب نقل‌قول‌های اشتباه منتشر شده در برخی رسانه‌ها، گفت: در پاسخ به سوال خبرنگاری در حاشیه دولت درباره سرعت اینترنت در روزهای اخیر این نکته مورد تأکید قرار گرفت که پهنای باند کاهش پیدا نکرده است.

وی افزود: در روزهای اخیر در برخی نقاط و برخی ساعات محدودیت‌های مقطعی وجود داشته که برطرف شده است و در حال حاضر شبکه ارتباطی هیچ مشکلی از منظر سرعت و کیفیت ارتباطی ندارد.