رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به دریافت خبری مبنی بر دپو پوشاک در یک انبار گفت: در بازرسی از این انبار، مقدار دو تن پوشاک خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش ربیع به نقل از فارس ،ستار خسروی با اشاره به دریافت خبری مبنی بر دپو و توزیع پوشاک خارجی اظهار کرد: موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت که پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به محل موردنظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از انبار یادشده مقدار ۲ تن پوشاک خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان بابیان اینکه پوشاک قاچاق به‌تدریج صنعت نساجی و تولیدکنندگان و صنایع کوچک را با ورشکستگی مواجه می‌سازد در توصیه‌ای به مردم گفت: هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص کالای قاچاق را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.

نبی‌الله سوادکوهی فرمانده انتظامی شهرستان نائین نیز اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان نائین حین گشت زنی در سطح شهرستان به سه دستگاه کامیون که از شرق کشور به مقصد تهران در حرکت بودند مشکوک و آن‌ها را متوقف کردند.

وی ادامه داد: این خودروها حامل ۲۷ نفر شتر و ۱۷ رأس گاو فاقد هرگونه پروانه بهداشتی و مدارک معتبر باری بودند که هر سه خودرو توقیف شدند.

سوادکوهی ارزش دام‌های مکشوفه را دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دانست و عنوان کرد: در این خصوص سه راننده دستگیر که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین عنوان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان و افرادی که برای سودجویی بیشتر اقدام به قاچاق می‌کنند برخورد قاطع و قانونی خواهد و اجازه جولان به آن‌ها نخواهد داد.