به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از  تجارت‌نیوز، پنج نماد «خریخت»، «البرز»، «وسینا»، «ودی»، و «فمراد» درخصوص نوسان قیمت خود اطلاعیه‌هایی را در سامانه کدال منتشر کردند و از عدم تغییر وضعیت مالی خود خبر دادند.

شرح این اطلاعیه‌ها در زیر قرار دارد.

«خریخت»، «البرز» و «فمراد» و «وسینا»: به استناد ماده ۱۷ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران به اطلاع می‌رساند از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت‌های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۱۲/۹/۶/۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می‌رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر ناشی از عرضه و تقاضا در بازار و تحلیل و تصمیم سرمایه‌گذاران محترم در بورس بوده است.

«ودی»: به استناد ماده ۱۲ مکرر یک دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع می‌رساند از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت‌های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۱۲/۹/۶/۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۹/۳۰) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. به اطلاع می‌رساند تغییرات در قیمت ناشی از عرضه و تقاضا است و ارتباطی با عملکرد شرکت ندارد و شرکت روند عادی خود راطی میکند، در صورت وجود اطلاعات با اهمیت، اطلاعیه شرکت طبق ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌ها افشا خواهد شد.

انتهای پیام/