به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حمید سیلاوی فرماندار دشت آزادگان با تقدیر از توسعه خدمات غیر حضوری سازمان تأمین اجتماعی گفت : برخورداری از تسهیلات و خدمات سازمان تأمین اجتماعی به موضوعی اجتناب ناپذیر برای مردم تبدیل شده است و آسایش و امید به آینده را می توان در سایه حمایت های تأمین اجتماعی برای مردم رقم زد.

سیلاوی با اشاره باینکه افتتاح دفتر کارگزاری رسمی این سازمان گامی دیگر در راستای دسترسی آسان مردم محروم منطقه به خدمات تأمین اجتماعی است افزود : امیدواریم با مشارکت و همدلی تمام مسئولین و تصمیم گیران سازمان تأمین اجتماعی ، بیش از پیش شاهد بهره مندی و استفاده مردم دشت آزادگان از امکانات و تجهیزات پیشرفته بیمه ای و درمانی در منطقه باشیم.

همچنین علی فخیمی رئیس شعبه تأمین اجتماعی سوسنگرد با اعلام اینکه در حال حاضر بیش از ۶۱ درصد از مردم دشت آزادگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند گفت : تعداد ۲۳۵۰ کارگاه فعال و بیش از ۲۱۰۰ نفر مستمری بگیر را تحت پوشش داریم.

فخیمی با اشاره به اینکه سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی جامع ترین درگاه خدمت رسانی غیرحضوری این سازمان است افزود : طی سالهای اخیر تلاش گسترده ای برای به نتیجه رسیدن آن صورت گرفته است و این طرح با جدیت در سوی مجموعه مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در حال اجراست.